Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Beru to jako doplnek k Netflixu. Dal bych za to max tech 159,- jako HBO Go. Disney+ je uzce specializovany, libi se mi jeho tvorba, ale vetsinu jsem jiz videl (ci davaji v TV) a na novinky jdu do kina. Sluzba je spise pro sberatele. Kvuli 1-2 marvel serialum za rok se nevyplati priplacet. Noveho obsahu neni tolik jako na Netflixu, i kdyz to na prvni pohled nevypada, i na HBO Go neni po chvili na co koukat.

  HBO Max už má od dnes na svojich stránkach ceny a to 199kč mesačne, prípadne pri predplatení medzi 8.3. – 31.3. to je až do zrušenia predplatného za 132kč mesačne.
  Asi by bolo fajn aktualizovať článok

  Na Disney kromě pár pohádek, Marvelovek a staré jejich tvorby nic není. Nedává to moc smysl. Takže Netflix, HBO a případně Amazon.

  Jako jo, ale.. ta knihovna bude poměrně velká, dle mého tam bude srovnatelne množství kvalitní tvorby jako na Netflix. Ten má sice obří knihovnu, ale valná většina jejich tvorby je nekoukatelný brak, tvorba pro americké náctileté publikum. Amazon má dost kvalitní tvorby, ale taky relativně malou knihovnu.

  To je samozřejmě úplný nesmysl.. zkusili to a zjistili, že v současné době je to těžce nevýdělečné. Ano, možná některé konkrétní filmy tak dopadnou, ty které dopředu budou odsouzené k finančnímu neúspěchu, ale to co píšeš je kravina. Marvel v kině vydělává největší částky v historii, a oni by se o to připravili? Nonsence.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.