Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  je otázka kam až to zajde, jestli i pedofilové, zoofilové, nekrofilové budou bojovat za svoje práva

  Aby ses nepos-ral kre-tene! Díky takovým, jako jsi TY, musí gayové dělat pochody.
  btw: prý hromada homobijců jsou sami skrytí homouši, kteří si nechávaj fajčit, nebo projíždět anál a přitom mají spořádanou rodinku s parchantama a ženuškou…. jen jestli nebudeš jeden z nich!
  btw2: jesli jseš imbecil, tak nepoznáš rozdíl, mezi gayem, nekrofilem, pedofilem, zoofilem, chudáku

  Hele, tohle nemá vůbec cenu řešit. Je to jen k smíchu a 99 procent lidí to vůbec neřeší a ani tento problém neregistruje. Já jsem emoji ještě nikdy nepoužil, skončil jsme u smajlíků a to mi stačí. Mně se třeba těhotný muž líbí. Bral bych to jako třeba okamžité vyjádření nálady, kde je všechno na hovno nebo tak něco.

  Niežeby to bolo nejako podstatné, ale napríklad takých ikoniek kočíka je medzi emoji presne 0. Čo sa týka využiteľnosti, je na zamyslenie koľko je na svete tehotných mužov, alebo napríklad vozíčkarov a koľko kočíkujúcich ľudí.

  Na toto jsem vážně čekal…
  No alespoň se dá nějak vyjádřit stav po grilovačce no… na nic jineho to asi normální člověk nepoužije…

  Ty tam jsou doby, kdy byl Apple známý jako průkopník technologických novinek, bohužel se z této společnosti stává průkopník všech zvrácených politických agend…..bohužel

  Ano v poradku, rozklad mezilidskych vztahu je v souladu s cestou k zlate miliarde. Mladou generaci musime kompletne zmast a rozbit a debilizovat. Jen nefunkcni vztahy a nabourana normalita muze vest k vyraznemu snizeni natality.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.