Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Já jsem osobně za ten výřez rád – tedy lepší by bylo kdyby nebyl, ale nemít ho na úkor toho že bude nahoře volný prostor ve velikosti výřezu, tak to ne. Přesně na jeho výšku se mi vejde stavový řádek, který mám obarvený na černo a tak vůbec ani nevím, že tam nějaký výřez je.

  Na me to v dnesni dobe, kdy vetsina uzivatelu iphonu vola po odstraneni vyrezu, jako nejaky „beta“ model. Vzdyt u iPadu vyrez nebyl nikdy a navic je tam Face ID.

  Ta kamera na meku se nedá moc s tou přední na iPadu srovnávat – je výrazně lepší. Nemluvě o tom, že ten iPad má rámeček pořád poměrně velký (výrazně větší než iphone), dokonce i větší než nový Macbook.

  Tak hlavně v tom výřezu jsou i třeba senzory pro zajištění automatického jasu displeje a podsvícení klávesnice. Navíc se to dá svým způsobem brát i jako určitý designový prvek, člověk si prostě nesplete že je to jiný počítat než “Jablíčko”. A taky se to může brát jako příprava na příchod FaceID. 🤔

  Vyrez je uplna marginalie. Nevadi mi na iPhone, nebude mi vadit ani na Macu. Bud Mac potrebujete, nebo chce, nebo oboji. A nebo si kupte supr dupr stroj bez vyrezu. Sice Widle inside v lepsim pripade Linux, ale klidne to muzete mit. Tak vo co go.

  Jestli je něco Pro nebo nePro o tom u mně hlavně rozhodují porty. 4 USB C využívám na denní bázi. Nabíjení, monitor a třeba dva mobily připojený při vývoji. Nebo 2 monitory + napájení. Mám Intel verzi, takže super je eGPU kde přes jeden USB C připojím 2 monitory, napájení, drátový internet a má to ještě 2 USB porty. Přítelkyně takto občas provozuje i svého Intel Aira a úplně v pohodě. Takže ten 13 palcový MacBook Pro s M1 se dvěma porty jaksi může mít v názvu Pro ale ani náhodou. eGPU M-kový Macbooky nepodporují, takže jedině porty na těle notebooku. Jestli tam bude 8, 10, 12 jader už až zas tak nerozhoduje.

  ,,Základní Mac Pro“ , děláte si kurva prdel,.. chci hovno, klasickýho indiána, musím mu kurva ještě zvlášť zadávat parametry??? Ty kráso to je úchylárna…-nejste spokojeni s obyč mac bookem? Ok nabízíme Vám Mac book Pro- v základu….dpc nemůžu😂😂😂😂😂

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.