Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Potvrdzujem na i13 pro mi to spravilo pri natacani videa a mobil sa restartoval hovorim zacinam banovat ze som ostal u apple toto nieje jediny problém je ich ovela viac co mam

  Asi mám na  produkty neuvěřitelné štěstí, ale zatím jsem nemusel vůbec nic reklamovat, vše šlape jak Rolexky, bez továrek, přeinstalací a podobnýck køkøtin, co jsem zažíval předtím v Lagdroidím a Widláckým světě. Takže za mě 👍 Tím samozřejmě netvrdím, že se nemůže stát nějaká chyba.

  Tak to máš štěstí. U mého iPhonu 6 kdysi odešel homebutton zhruba dva měsíce po záruce. iPhone 12 Pro jsem zase dával na reklamaci kvůli defektu na čočce fotoaparátu. Airpody jsem po roce a půl měnil za nové, protože z ničeho nic přestaly hrát současně a vždy hrálo jen jedno sluchátko. A když už se rozhodly hrát obě, zvuk byl trhaný. A na závěr jako bonus byl Macbook Air mé sestry, který při stisku některých kláves napsal dané písmenko dvakrát. Naštěstí reklamaci uznali a vyměnili celý topcase.

  Gëorge je troll, pořát jen kydá hnůj na Android a Windows. Holt, když je negramot a technický antitalent, tak pomůže jedině primitivní Apple! Já používám všechny systémy a ještě se mi nestalo, že bych musel řešit záseky, restarty, přeinstalace atd. Zato dokupování aplikací pro MacOS, aby ten polofunkční zmetek alespoň trochu slušně fungoval, tak to ano.
  Co je jinde standard a zdarma v systému jako featura, to MacOS má jen od 3tích stran a placené!

  Majk nič nieje zdarma !! To, že sa k tomu dostaneš niekde bez zaplatenia, neznamená, že je to free.
  Vysvetli nám, načo ti je podľa teba “polofunkční zmetek” keď iba plačeš, že si musíš niečo dokúpiť ??
  Okná nepoužívam 11rokov a vôbec mi ten troll systém nechýba ani jeho komunita inštalatérov, a tvrdiť, že sa ti nič nekazí na to musíš zjesť každé ráno veľa veselej kaše.
  Takže dobrú chuť

  Nejsi sám. A to ještě své staré produkty daruju příbuzným, takže vím, že můj starý iPhone 6s, iPhone X i Macbook Air 2013 spolehlivě slouží bez chyby dodnes.

  Proč telefony za cca 25 tisíc mají tyto + jiné problémy? To stejné Pixely.. Pak koupím Vivo y70 za 5 tisíc a měsíce a měsíce to funguje bez problémů..

  Koupil jsem svýho času iP SE za 16 000,- a roky a roky mi fungoval bez problémů (stále funguje, i když jsem šel už do novýho iP)
  ;o)

  Já měl iPhone 12 a nešlo s ním volat, základní věc. :-D Tak šel z baráku.. Pak jsem se dozvěděl, že jsem měl nějakou blbou sérii v měsíci vyrobenou.. Teď jsem chtěl zkusit 13 a tam opět problém. Pixel taky problémů ještě více.. :-D

  „Celý problém se projevuje jednoduše tak, že při běžném používání telefonu začne jeho systém trpět záseky a následně “přepne” obrazovku do růžové, které se lze zbavit až tvrdým restartem telefonu.“

  takže v podstatě obdoba windowsáckého BSOD, ale zde jako Pink Screen of Death :D

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.