Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    V Česku je legální i to uloz.to, nesmí se jen nahrávat, ale stahovat se může bez omezení.

    Přesně, naco ten odpad ve článku, když tady máme nejen uloz.to, ale i stahuj a taky torrenty s nejnovějšími filmy! U torentů jen musíte zakázat zdílení/odesílání a je to CAJK! A i kdyby se vám nic nechtělo, tak jsou tady jeŠtě zadára různé sledujserialy.to, bombuj a pod.
    Naco platit, když jde vše stáhnout. Třeba Matrix 4 jsem viděl skoro hned po představení stáhnutý z torrentu v perfektní kvalitě a s titulkama, lepší než v kině, kdy vám kdejaký dobytek mlaská u ucha….

    Vzhledem k tomu, že v ČR zatím není stahování audiovizuálního obsahu nelegální (jeho sdílení ano), dá se legálně a zdarma sledovat veškerý obsah, co je na internetu. Zejména Kodi s doplňkem Stream Cinema Community je na to naprosto ideální. Pravda není to úplně zdarma, roční předplatné Stream Cinema stojí cca tolik, jako měsíční předplatné Netflixu. Obsahu je tam mnohonásobně víc jak na Netflixu.

    Jenom oprava, neplatiš si doplněk, ale platiš si svoje cloud úložiště na Webshare, případně Kra, a na základě toho máš možnost streamovat filmy a serialy.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.