Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ten kdo nerozumi burze , by mel psat trochu mirneji nikoli zaujate obvzlast co se tyka krypto a altu. Ten kdo vi brzy nakoupi.

  Jeee to jsou kecy tech stejnych lidi co rikali at se nakupuje pri 60k protoze za mesic bude hodnota milion €? Co napsali spatne? Proste to padlo tecka

  🤣 urcite se kupuje na all time hi. 😙 boze.

  Martine, chci vam pogratulovat. Na rozdil od vsech lidi na teto planete vite, kdy jsou akcie nebo kurzy men na svem maximu. Nevi to lidi jako je Buffet, ale vy ano…. Nejvetsi odbornici tvrdi ze btc prekona letos 100k dolaru ale vy vite ze uz byl strop.

  Termín ATH nebo All Time High neznamená, že jsou akcie nebo kurzy na svém maximu a výš to už nepůjde. Tento termín se používá pro označení maximální hodnoty v celé historii daného grafu.

  Treba dokúpiť, ale ešte je slabá panika, tak chvíľu počkám, keď budú všetci tvrdiť, že to ide na nulu tak ako minulé leto, tak dokúpim.

  Na téhle hladině, jako je dnes, jsem nakupoval minulý rok 2.2., takže jsem úplně v klidu. Co jde dolů, půjde zase nahoru. A když už tady pan Zavřel zmiňuje Buffeta (který mimochodem BTC evidentně nepochopil a auž několikrát mu predikoval zánik), tak ten říká: Musíte být chamtiví ve chvíli, kdy ostatní mají strach a mít strach, když ostatní jsou chamtiví – Teď je evidentní, že ostatní ve strachu prodávají, takže až se ze svých pozici vysypou ti krátkodobí spekulanti, kteří přišli na základě bombastických článků z médií a BTC vůbec nerozumí, tak je skvělý čas dokoupit.

  Vzpomínám jak jsi mi říkal Romane a byl jsi velmi kamarádský člověk, dokonce osobně jsi mi psal na IG a teď jsem pan Zavřel :) ok ať se ti daří a kupuj si co chceš, jsou to přece tvoje peníze :) Jen při nějakých dalších urážkách ostatních, jako že jsou ubožáci a tak podobně to asi šéfredaktor zablokuje.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.