Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Prečo také „vylepšenie“ nebolo už v iPhone 13?

  Tak musí vyvařit z tupých iOvcí hromadu peněz, proto upgradují postupně. Vývoj taky něco stojí a kdyby vydali hned, co mají schované na 3-4 roky dopředu, kdo by zaplatil ten mezivývoj? Taky otázka, i kdyby to tak udĚlali, tak by byl asi vždy nárust ceny u každé takové generace….
  Osobně si poČkám až na 17, nebo 18, kdy už bude iP bez jakékoli výřezu, průstřelu atd a kdy zarovnají i foťáky s tělem, aby se to na stole tak vevyklalo.
  Zatím si cca 4 roky užívejte recykláte! OstatnĚ i nová iP13 není nic jiného než recyklát starého Xka, nic víc!!!

  Chtěl jsem jít do 14 Pro Max, protože měl být bez noče a myslel jsem si, že i s teleskopickým objektivem. Ten nebude a k průstělu údajně bude ještě oválek, takže to bude vypadat jako obvykle (hnusně).

  Před týdnem jsem si osahal S21 Ultra a nadchnul mě. 10x optický zoom je úžasný. Ten výstupek s objektivy se mi nelíbil, ve skutečnosti ale není tak ošklivý a je to praktické. Ve stříbrné verzi je to moc hezký telefon.

  Tohle už je k smíchu…a nebo spíš k pláči. Myslel jsem, že periskopický objektiv bude mít 14 Pro. Vždyť Samsung ho má už skoro rok. Navíc S21 Ultra má 10x zoom a 14 Pro má mít jen 5x zoom.

  Už mi došla trpělivost. Chtěl jsem jít do 14 Pro Max, půjdu ale do S21 Ultra nebo S22 Ultra (ten by měl vyhít za čtvrt roku).

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.