Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Mně koncepce iPhonu 6, přijde už na dnešní dobu zastaralá. Měli by spíš použít tělo XRka. Taky jsem konzerva a TouchID se mi opustit nechtělo, faktem ale je, že FaceID je prostě lepší a pohodlnější. Takže můj tip je, že jestli příští SE bude opět vycházet z iPhonu 6/7/8, žádný velký prodejní šlágr to nebude.

  Mam taky FiD, ale presto povazuju TiD za pro moje potreby vhodnejsi. Face ID sice samozrejme funguje, ale od doby co jsem na nej presel jsem zacal casteji zadavat kod rucne, protoze se FiD kazdou chvili nekde neco nelibi.

  Za mě by SE 2022 mělo byt do 5”, tzn klidně recyklat SE 2020 s novým chipsetem a lepším fotakem. Vždyť je to primárně pro ženské a děti, takže žádné 6”+ pádlo.

  Dceři je 6 a dostala SE, kdy dalším telefonem bude opět SE.

  Chlap si koupí 13 nebo Pro (klasiku i Maxe, dle svých preferencí).

  A normální člověk si iPhone nekoupí

  Ne…spíš jen normální člověk nekoupí 6 letému dítěti iPhone…ale každý ať jede podle sebe.

  Tak, když od malička funguji (i ta mladsi, které jsou teď 3) na iPadech a to cca od 1.5 roku, tak ji nebudu nutit využívat jiný ekosystém. Navíc Apple to má perfektně nastavené, co se týká správy dítěte jako takového. Tady se Android nechytá.

  Pokud bych měl koupit Android, tak žádný malý neexistuje a 6.5” pádlo by z principu hned rozbila.

  Myslím si že není úplně nejlepší dávat dítěti ve věku 1.5 roku tablet. Pro rozvoj dítěte nic moc, vlastně nic než moc. Není problém naučit kočku/psa ovládat tablet.

  Stále více lidí preferuje menší tělo telefonu. Proto jsou SE vycházející z osmičky šlágr a samozřejmě také cena. XR je velká a těžká jako cihla.

  „Stále více lidí preferuje menší tělo telefonu“

  aha, a proto se z iphonu 12 mini stal propadák?
  ve verzi 13 mini ho prodávají jen ze setrvačnosti,
  a v gen 14 už mini nebude..

  Jojo, nevím, jak na tohle Alex přišel. Viděl jsem data prodejů jednotlivých modelů iPhonů a modely SE jsou jedny z nejméně prodávaných modelů této značky v celé historii. Takže to ty lidi za menší velikostí asi nepotáhne tolik, jak si Alex myslí.

  To jsme tady četli pořád keců, jak to SE3 bude designově bomba a ono úplný howno!
  Ten a samej nudnej telefon, který nebude nabízet skoro nic. Kdo má SE2, může alespoň ušetřit, protože nemusí kupovat další ten a samý krám.

  IPhone SE 2022 bude nejspíš – stejně jako SE 2020 – malý, rychlý telefon, který spolehlivě funguje a má dlouhou podporu operačního systému. Dobrý upgrade pro lidi s IPhonem 6S. Neprožívejte to tolik.

  Všichni chcete výřez a randál displej , jak bylo zmíněno je to pro ženy a děti případně chudší sortu lidi přeci jen na tyto tipy je oprava lacinější než na iPhone s průřezem …

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.