Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Presne tak to máme v kuchyni my. Obyčajný len pás s trafkom, ktoré je zapojené v smart plug zásuvke. Ale pretože som pri prerábke bytu počítal so zásuvkou za linkou, ovládanú klasickým vypínačom pod linkou, tak som to vyriešil týmto https://www.philips-hue.com/en-us/p/hue-philips-hue-wall-switch-module/046677571160#overview. Čiže klasickým vpínačom na stene ovládam smart plug zásuvku. V podstate len je viem, že je to smart. Je to drahé, ale je to bomba. Mám to takto v celom byte. Žiadne diaľkové po stenách (nehovoriac ze to od philips hue je mega ohyzdné), žiadne náhodne vypnutie fyzického vypínača návštevou.

  Homekit mě baví.
  Ale.
  Několikrát do roka to obvykle celé úplně spadne. Najednou některá zařízení nelze nalézt, nehlásí se, nereagují.
  Když jde o blbá světla, zásuvky, říkám si „sere pes“. Ale pustit HK do vyšší úrovně zabezpečení domu, nebo dokonce na zámky u dveří, na to fakt nemám odvahu.

  Uvidíme časem.

  My používáme řešení od Vocolinc a Eve, čistě proto, že nepotřebují žádný bridge, Home Kit podporují přímo. Co se týče spolehlivosti, tak občas přestane odpovídat jedna žárovka, která je v kovové lampičce a má příliš nízký signál, jinak všechno včetně zámku funguje naprosto spolehlivě. Jako centrum pro ovládání zvenku slouží Apple TV 4k a iPad osmé generace, tím je pokrytý celý dům a fakt si nemůžeme stěžovat, je to neskutečně pohodlné a návykové….a drahé…

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.