Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Více pixelů neznamená lepší foto. Musí být zejména dostatečně velký fotosnímač a vše nastaveno tak, aby výsledné fotky byly perfektní.
    Galaxy S21 má 64 Mpx, verze Ultra má 108 Mpx a kde to Samsung dopracoval? Standardní verze měla problémový fotoaparát (což potvrdil i Samsung) a verze Ultra ani zdaleka nemá tak pěkné fotky jako 12 Mpx iPhone.

    Nechci Vám brát iluze, ale 108MPx snímače HM1 a HM3, použité v řadě 20 a 21, dělají snímky naprosto srovnatelné s IP13Pro. A to právě proto, že spojují 9 pixelů do jednoho. Navíc máte možnost si 108MPx vynutit a v dobrém světle jste schopen zachytit daleko více detailů. Píšete jen tak z plezíru, nebo jste s S21U nějaký čas strávil a umíte to srovnat?

    Tak já mám jak iPhone 13 pro tak Galaxy s21 ultra a můžu říct, že když uděláte fotku v těch 108 mpx je to znát v ostrosti fotky když ji přiblížíte. Klidně můžu poslat porovnávací fotky kdyby se to někomu zdálo jako nesmysl. Na druhou stranu je fakt, že je potřeba mít dobré světelné podmínky. Takže já bych určitě uvítal mít možnost u iPhonu větší počet mpx protože věřím, že pak i v tomto budou fotky trošku lepší než u konkurence v podobě android telefonů.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější