Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Bych řekl opak. Napr Viber nabízí více možnosti než iMessage. Jako největší minus iMessage považuji nemožnost opravovat či upravovat jiz odeslané zprávy.

  Koho dneska zajima viber?

  Jen pro zajímavost
  WhatsApp 2mld aktivních uživatelů
  FB Messenger 1,3 mld aktivních uživatelů
  WeChat 1,2 mld aktivních uživatelů
  Viber 0,85 mld aktivních uživatelů

  Viber zajímá mě, mám na něm 90% kontaktu. Já vím uz nejsem mladoch a nejsem asi ani in, vůbec mě to ale netrápí.
  Mimochodem ty mnou uvedena pozitiva má většina messengeru třetích stran.

  No každopádně za mě iMessage je super snažím se tam přesunout veškeré kontakty a využívám naplno včetně FaceTime na který žádná ze soc. Určitě nemá
  Takže ať si mě tam klidně drží
  Za mě spokojenost (iMessage je rozhodne nejnebezpečnější )

  tak z mojich kontaktov má cca 50% android ako prečo by som ich mal hejtovať každý nech si kúpi telefón aký chce . čo sme partia a občas ideme na pivko alebo na turistiku (zdieľanie fotiek a videí skupinové hovory )tam to je tiež tak 50 na 50 a tak aj ja viac používam Whatsapp má ho okrem asi 5 kontaktov každý , Čo by som ja uvítal keby apple spravil aplikáciu aj pre android , aby som aj z touto komunitou nemusel komunikovať app tretej strany ,

  právě že je to super, protože je hned vidět, zda se kontaktu poslala zpráva jako iMessage nebo jen klasická SMS. Pokud někdo má iPhone a nemá navazbenej účet na telefonní číslo ale jen na email a já ten mail nemám u kontaktu, tak i lidem s iPhonem chodí zprávy jako SMS. Ale to asi ten chytrej pán z Googlu neví, protože iPhone nemá.

  Celkem se v poslední době věnuji marketingu zaměřenému na mladší generace.

  Většina mladých, alespoň dle toho co vídám a slýchám, používá právě iMessages a opravdu to tak berou, ,,nemáš iMessage? Asi si s Tebou ani nechci psát“, tyto slova opravdu padají mladým lidem z úst. Zároveň byste nevěřili, jak ochotně využívají mladí lidé komplexnost celého iPhone a iOS. Například jsem zjistil, že skoro všichni používají aplikaci Najít, kde mají všichni se všemi sdílenou polohu a tak se všichni navzájem vidí.

  Z té druhé stránky k iMessage.

  Obarvení iMessage jasně, rychle a konkrétně dokáže uživateli říci, zda-li poslal klasickou sms a nebo iMessage, což je podle mne funkce dobrá.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.