Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tohle je absolutne boží funkce. Já jsem nedoslýchavý a nosím naslouchátko. Díky tehle funkci jsem si pomocí návodu a druhé appky vytvořil audiogram, který se nakopíroval do zdravi a odtud ho čte tato funkce a koriguje mi zvukový profil. Běžné přednastavené equalizéry jsou k prdu.
  Jinak dejte si na hlasitý rámus pozor! Já v mládí vymetl každou diskárnu a sluchátka hulil na full, v aute sem měl asi 1kw audio, až mi basák masíroval záda, tohle mám z toho. Poškození sluchu je pomalé, plíživé, ale jisté. Za 10 let budete pořád říkat: co?, cos říkal?

  Jen pro zajímavost, kolik je Ti let? Já to měl úplně stejně, v mládí jsem pracoval večer na discotéce, ve dne sluchátka na max nebo muzika v autě naplno, až mi drnčela SPZ.
  Dnes naslouchátko sice zatím ještě nemám, ale už si všímám, že ne všemu rozumím jasně a třeba v restauraci u stolu, kde se baví více lidí najednou už se úplně ztrácím.

  To je individuální, já i teď v 50 mám v autě Bose a Metallicu volume tak, že jsou vyboulená okna a zrcátka v rytmu odskakujou 😁 A uši v poho.

  Hele spousta lidi to bere jako nějaké stigma. Nechce to, odmítá to, stydí se za to. Ja sem tohle překonal asi v 35 letech a jsem spokojený. Nejsem hluchy a tak stačí maličké do ucha. Není nic videt a opravdu je to lepší. Jsem spokojeny. Ale nemá cenu šetřit, levné sluchátka stojí za prd. Dobré jsou od 10-15 tis kus.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.