Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Uvidíme zítra. Mám BlackBerry telefon a nemyslím si že přestane fungovat 😄

  Přestane fungovat volání a posílání sms a emailů, což je hlavní funkce telefonu, proto jsme do nadpisu napsali, že přestanou fungovat :)

  …a není to „přestane fungovat volání a SMS“ jen pro telefony s BB OS?

  Máte pravdu, doplním do článku, díky. Oficiální tiskovka bb: BlackBerry Android devices will not be impacted by the EOL of infrastructure services unless they are receiving redirected email sent to a BlackBerry hosted email address, or assigned an Enhanced Sim Based License (ESBL) or Identity Based License (IBL). Prior to the EOL date, users of BlackBerry hosted email addresses or using email redirection for these addresses, will need to move to a new email address. If any iOS or Android device, including BlackBerry Android devices, have an ESBL or IBL license assigned, the customer will need to obtain a standard license to cover their use of BlackBerry Enterprise services with that device.

  Škoda, začal jsem je používat, když mi odešel iPhone 4s a dodneška jsem jen na passportu jako s druhým telefonem. Některé funkce mi na jabkách chybí a i přes to že se je snaží apple udělat, tak nefungují tak jednoduše a intuitivně jak BB…

  Nadpis clanku je solidni clickbait, podpora APN pro BB OS jsou jiz u mobilnich operatoru mimo podporu delsi dobu, ted jen ukoncuje provoz serveru techto depricated sluzeb i samotne BB.

  Realne v mem okoli uz vsichni zatvrzeli priznivci teto znacky uz pred lety presli na Key2 a vyhlizi, zda a kdy Onwardmobility vyda slibovaneho nastupce…

  Dobrý den, přestanou fungovat jejich servery to je celé. Jak jste přišly na to že nepůjde volat a psát sms?Volání ,data a sms jsou funkce telefonu ,na které nemají servery vůbec žádný vliv. A ten BB tarif co býval dříve už stejně dávno nefunguje .Telefony se chovají jako každý jiný telefon. Jedině že by se v budoucnu někdy třeba změnilo nastavení sitě operátorů a na tohle nebyl update tak pak možná ,ale i o tom pochybuji.

  Dobrý den, už mě přestává bavit, aby někdo kdo neví nic, neustále opravoval. Nevím jak dalece umíte anglicky, ale věřím, že rozhodně lépe než já a proto se chci zeptat, odkud čerpáte lži které jste napsal? Oficiální tiskovka BlackBerry totiž píše přesně to, co je obsahem článku! https://www.blackberry.com/us/en/support/devices/end-of-life Kde konkrétně vě větě: Updated December 22, 2021: As a reminder, the legacy services for BlackBerry 7.1 OS and earlier, BlackBerry 10 software, BlackBerry PlayBook OS 2.1 and earlier versions, will no longer be available after January 4, 2022. As of this date, devices running these legacy services and software through either carrier or Wi-Fi connections will no longer reliably function, including for data, phone calls, SMS and 9-1-1 functionality. – je napsáno, že vše bude fungovat vážený pane Tom? ukažte mi to prosím doslova a do písmene. Děkuji velmi pěkně!

  Píší tam, že to nebude fungovat spolehlivě, ne, že vůbec ;-)

  To znamená, že na 95% to je jen krycí prohlášení proti žalobám v USA.

  Tak to se omlouvám, na rozdíl od vás nejsem odborník na PR vyjadřování korporací vůči právu v USA. Pochopil jsem to tak jako zbytek světa, ale chápu, že nikdo z nás není ve vaší pozici.

  Pane Zavřel ,jestli se zajímáte o mobilní telefony a máte nějaké podvědomí o tom jak telefon funguje ,tak mi prosím vysvětlete jak jsou ty telefony při volání ,sms a wifi závislé na nějakých serverech BB?
  To prohlášení je pouze alibismus kdyby náhodou to někomu nešlo tak aby nemohl chtít nic po supportu.Mám tady několik modelů Blackberry a hned 5.1.2022 do toho dám simku a schválně to vyzkouším .Ale pořád nechápu co by bránilo volání atd.

Diskuze není pro tenhle článek otevřena.

Související články

Dnes nejčtenější

.