Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Zdravím. Oprava článku. Mám AirPodsPro 2021 a funkce najít funguje pouze v případě, že je pouzdro na sluchátka otevřené. Jinak nejde telefon kulový i když sluchátka leží 10 cm od telefonu. nenašel jsem na sluchátkách možnost, že když promluvím, že se hudba ztiší. Dá se to vůbec nastavit? Otázka : kolik nabití zvládnou sluchátka a pouzdro než se ty mrňavé baterky poroučí do křemíkového nebe?

    A Vy máte sluchátka která automaticky detekují Váš hlas a podle potřeby sníží hlasitost když promluvíte?

    Řekl bych, že minimálně dva roky by vše mělo fungovat naprosto v pořádku než by se měli začít objevovat výraznější ztráty výdrže na baterii.

    To mě u Airpods pro taky chybí. Když vezmu Galaxy buds pro, tak ta možnost je. Jakmile promluvím, tak sluchátka se sama přepnou na okolní zvuk a hudbu se se sníží na minimum. A když přestanu mluvit, tak za chvilku se to vrátí zase vše zpět.

    Zdravím. Ještě doplním. Četl jste někdo ofiko životopis Steva Jobse? Jak se tam rozčílil při tom když mu přišli technici předvést ovládání prvního mp3 přehrávače? Škoda že takový Damoklovský meč nevisí nad techniky iPhone a AirPodsPro když představují ovládání. Nastavení-Bluetooth-AiRPods a tak chudé ovládání? Co to má být? To by nemohla být nějaká ikona na ploše na sluchátka? Jsou tam ikony které niky ale fakt niky nevyužiju. GarageBand, Keynote, Pages, Apple Stores. Tak ovládání sluchátek by se tam mohl taky objevit. Steve prosím, udělej s tím něco.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.