Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Už našli tie stratené originálne video pásky s pristátia na mesiaci APOLLA 11? Lebo len tak sa dá dokázať, vyvrátiť ich teóriu o pristátí !!!

  Poznáte vplyv radiacie vo vesmíre na záznamové médium? Viete vobec, že sa stratili originálne pásky s pristátia na mesiaci? Viete si vobec predstaviť, ze sa stratia s archívov NASA, take dôležité vedecké dôkazy, technologické dedičstvo, niečo čo je jedným z pilierov kapitalizmu a samotného vraj technologickéj nadradenosti USA?

  Přistání na Měsíci není žádná teorie, to je fakt, o kterém pochybuje jen pár šílených konspirátorů, kteří věří i na další nesmysly, jako je třeba chemtrails, že je Země placatá a podobné nesmysly.

  Tak o tej placatej zemi veria len liberálny nevzdelanci…deti hamburgerov…
  Vieš že na smetisku našli veci, ktoré boli použité počas tých vraj misii Aplollo? Vieš vobec, že miznú horniny vraj dovezené s mesiaca v múzeách? Vieš vobec, že tie vraj dovezené horniny z mesiaca dalo USA vedcom až potom ako dostalo USA horninu zo Sovietskej mesačnej misie? Vieš že Čína ma otázky ohľadom ich privezených hornín na USA? A nezabudni si pozrieť tlačovku po pristátí Apollo 11!!! Po koľkých dňoch dali tu tlačovku po pristátí? Prečo v tvárach tých 3 astronautovh nevidieť pozitívne emócie? Prečo tam vidieť strach?

  Jablko – astronauti sa po návrate podrobili 21 dňom karantény, takže toľko k tej neskorej tlačovke.

  Len vďaka tomu vraj pristátiu bol kapitalizmus postavený nad socializmus…

  Soveti s USA tvrde souperili. Hledali vse mozne, sby dokazali ze USA lhali, ale nenasli a pritani uznali. Dnes uz jsou moznosti, jak se na pristavaci mista podivat a byly nalezeny ponechane predmety v miste pristani.
  Navic kluci USA nebyli na Mesici jen jednou. Vsechno je zmapovany a potvrzeny i od SSSR i Ciny. Tecka.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.