Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Dokud budou dělat pouze tu odpornou nechutnou bílou, kterou dělají snad už 15 let od prvního iPhonu, tak se k tomu nepřiblížím na sto kroků. Vždy, když to vidím, řeknu si to je hnus. Bílý sluchátka… no kdo si to může pořídit… taky to tak vypadá po pár měsících. Až bude v nabídce černá, dejte mi vědět… :)

  Užij si to. Bílá je zcela v pohodě. Na funkci nemá vliv.

  Jsou dvě skupiny lidí. Jedni co mají a druzí co by chtěli mít, ale nemají. Zato mají hromadu výmluv proč nemají.

  Čekal jsem kdy se ozve nějaký ubožák s cenou. Mám 2 sluchátka, jedny na cestování a poslech (Sony) a druhé na sport (Jabra) a zrovna ty od Sony byly mnohem dražší nějaké Airpody. Je mi vás opravdu líto, pokud si myslíte, že máte 7tis. na sluchátka, nebo kolik to vlastně stojí a myslíte si, že jste snad nějaký boháč. :D Ale nechám vás ve vaší směsné realitě dál. Asi patříte mezi ty lidí, kteří by si koupili od Applu i hovno. :D Chce to začít taky trochu kriticky uvažovat. Já chci pouze i jiné barvy, než bílou a vy se můžete posrat… opravdu nechápu, co máte za problém… :)

  zober si svoj lagdroid a možeš si k nemu za par ečiek čierne kupiť. Ak vobec na to máš

  No predstav si, že na lagdroide používam čierne slúchadlá, ktoré sú dokonca drahšie ako tieto apple slúchadlá. Na akomkoľvek lepšom lagdroide môžem audio počúvať dokonca aj kvalitnejšie ako na iphone s kodekom aac. Skús diskutovať ako človek, lebo takto Ťa môžu fakt brať ako hlúpu a obmedzenú ovečku.

  Mam bily sluchatka 4 roky od Airpods 1 po Airpods Pro a pokazde vypadaji jako nove – stejne bile., nevidim zadny rozdil. Tak kde je problem?

  Tady se zas sešla banda koko*ů!!!! Kvůli takovým vemenům, co tady přispívají dost lidí nenávidí Apple a je škoda, že dělají ostudu normálním uživatelům. Mě bílá u sluchátek nevadí, ale spíš mi vadí, že Apple má skoro vše bílé, jen hodinky AW nenabízí v bílé barvě :( Hned bych bral AW7 ceramic….

  A vy žijete v jakém století? V tom minulém? Pokud vím, tak Apple už nenabízí bílého skoro nic, kromě příslušenství, jako jsou nabíječky, kabely a sluchátka. Nevím, kde jste získal dojem, že někdo tady nenávidí Apple. Já ho mám třeba moc rád, ale to neznamená, že ho nebudu kritizovat, a že mě nesere se spoustu věcma, který bohužel nepotřebuje moc řešit, protože má spoustu ovcí, kteří si to nakoupí tak jak to je, bez přemýšlení toho, jak by to mohlo být ještě lepší…

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.