Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Myslim si ze odolne aw apple odpiska. Nedavaj smysl s tou mizernou vydrzi. Kdy by se radsi apple zameril na lepsi vydrz. Kdyz to zvlada konkurence proc ne on ?? SE smysl maj jako nastupce. Ale snad aw 8 prinesou neco revolucniho. 7 moc nedala to wow. Jen drobne kosmeticke zmeny. Jedine co ma lepsi udajne 3.gen cidla srdecniho tepu. Aw 6 a nize az k aw 4 maji 2.gen.
  Ale je brzo spekulovat co bude nebude. Ale snad pristi rok bude lepsi a prinese neco wow jako bylo EKG v aw 4

  Jediná wow změna by byla baterie na týden.

  Letos jsem z AW4 (čekal jsem na AW 7, ale revoluce se opět nekonala…)přešel na Garmin Fenix 6 pro a v podstatě nevím, co je nabíječka…:-)

  Ale taky v podatatě nevíš co jsou smart hodinky a smart funkce. HW kalkulacky a smart funkce jako propiska, to je fakt výhra. Logicke, ze takove hodinky nemaji spotrebu. Ono kde nic neni, ani šrt nebere.

  Debílku, někdy ty Garminy vyzkoušej a nemel blbosti. Až to uděláš, hodíš ty kolotočářský shity AW do kanálu.

  No já nevím no….., třeba na aw téměř nic nepoužívám. Jaké Smart funkce? Homekit? To se stejně nedá ovládat přes hodinky. Siri? Na tu taky nepotřebuju hodinky. Pouzivam Max notifikace že kouknu ať vím kdo otravuje. Když jsem vyjel na celý den na kolo, nebo turistika, tak jsem musel brát nabíječku, takže asi bych si právě pro baterii a design vybral Garmin nebo Huawei w 3pro, GT. Další aw koupím až něco vydrží. Tady mne  zklamalo.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.