Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Airtag mě bohužel hodně zklamal, stačilo vyndat a znovu vrátit baterii a Airtag už se nehlásí jako původní, ale jako nový a kdokoliv si jej může nově spárovat. Takto by to přece fungovat nemělo.

    Proč ne? AirTag není ochrana před zloději. Ten ti má jen pomoct najít něco, co věčně někde ztrácíš, odkládáš a nevíš kam. Při tom se snad baterie nevyndavá.

    Dron bez potíží unese GOPRO kameru, netuším, jak by jej Airtag, umístěný mimo střed, mohl rozhodit. A to říkám jako dronař s licencí.

    Airtag v aute nefunguje … je izolovany plechem .. prakticky bez šance! Max umistit nekde zvenci… zlodeji vetsinou prichytit na tazne zarizeni

    Kravina mam ho v aute hozen u rezervy a zadny problem nemam !!! Asi auto ani airtag nevlasnite. Mam ho i na el.kolonezce kterou mam tez v aute. A beru ji jen kdyz potrebuji v cili se nekam dostat a sem liny jit pesky. Zadny problem v aute nemam. Dle vaseho mysleni ze plech rusi signal 😂 by airtag nefungoval na klicich od bytu. Nefungoval by na klici od auta ze by je rusilo bezklicove startovani. Penezenka mince atd. Vazne ?? Jen hlouposti pisete.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.