Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tak to tedy nic moc. Belkin má klasiku MagSafe 15W na iPhone a pak Watch 2,5W a 5W plosku na cokoliv – druhy iPhone nebo sluchátka.
  A vypadá lip.

  Problém, je, že autor mylně uvádí Magsafe. Přitom to Magsafe není, jen obyč Qi s magnetem. Psal jsem to ráno a oni mi to smazali.

  Dobrý den Jane. Nic jsme vám nemazali a ve spamu žádný váš komentář také nevidím. Každopádně k tomu, co píšete – výrobci jako MagSafe skutečně označují každou nabíječku, ke které lze iPhone magneticky připnout. Že pak nabijí nižšími watty je věc druhá. Ale slovíčkařit zde, zda je nebo není dobré to označovat jako MagSafe asi nemá moc smysl.

  Já mám printscreen komentáře, takže máte škodnou v systému. Výrobce tento výrobek pojmenoval takto 3-IN-1 MAGNETIC WIRELESS CHARGING STAND. Magsafe tam není, je to opravdu jen Qi s Magnetem.

  Ale já nepíšu, že to Satechi nepojmenovává MagSafe, ale to, že to takto obecně pojmenovávají výrobci a proto nemá smysl slovíčkařit.

  Od specializovaného webu bych očekával preciznost. To, co uvídíte je váš dojem. Magsafe doplňky při spojení s telefonem vyvolají Magsafe animaci. Satechi to nedělá, neumí nabíjet více než 7,5 W, není tedy Magsafe. Například Belkin to dělá, proto je označován Magsafe. Chytáním mě za slovo z toho nevybruslíte. Raději si opravte ty chyby v prvních dvou větách. Japonci a hlavně Alza, jako plátce článku, nebudou rádi. Posílám dokaz na Belkin novinku, kde máme těch mých „up to 15 W“. Teď se do mě pusťte, protože já jsem laik, že?
  https://www.belkin.com/us/boost-charge-pro-3-in-1-wireless-charging-pad-with-magsafe/p/wiz016ttbk/

  Ne, teď se do vás pustím spíš proto, že nejste schopen přijmout jiný názor než ten váš. Potřetí a naposled – výrobci příslušenství používají ve velkém označení MagSafe pro veškeré magnetické nabíječky pro iPhony 12 a 13 bez ohledu na to, zda nabíjí 7,5W nebo 15W (čest výjimkám typu Satechi). Že je toto označení ne úplně ideální je věc druhá. Uživatelé už ale tyto nabíječky pod označením „MagSafe“ znají a proto se tak holt označují i nadále a i u nás. Ve článku se ale taky píše, že magnetický puk nabijí jen 7,5W namísto 15W jako klasický MagSafe, tak moc nevím, proč máte pořád potřebu se snažit nás zde poučovat a poukazovat na překlep v jednom písmenku (navíc v nezávislém článku, který Alzou placený není, ale odkazujeme na ní jen jakožto na prodejce Satechi příslušenství). A tímto s odpovědmi končím, z tisíců čtenářů, co si článek přečetli, jste jediný, kdo má s označením MagSafe problém. Mějte fajn víkend.

  Přepisuji ranní komentář:
  Domnívám se, že článek není přesný a měl by být opraven (včetně překlepů). Produkt je zajímavý, ale rozhodně není Magsafe. Magnet se nerovná Magsafe. Sám výrobce to ani nekomunikuje. Telefon se nabíjí jen Qi standardem, u Apple tedy 7,5 W. Kdyby nabíječka využívala Magsafe, tak pojede na 15 W nebo o pár W méně. Na odkazovaném videu je krásně vidět, že telefon po připnutí nezobrazí kolečko Magsafe animace.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.