Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Takže když mám Notebook hlavně na filmy, internet a zábavu, tak bude lepší obraz na MacBook Air ? I když nové pro má o tolik lepší display ?

  Abych vám odpověděl, tak si musíme nejprve definovat pojem „lepší“. Nebude lepší, bude líbivější. Filmy jsou natáčeny tak, aby se líbily na komerčních televizích, aby vypadaly pěkně a aby barvy byly co nejkontrastnější. XDR displej toto do jisté míry popírá, protože zobrazuje vše co nejvěrněji a skutečně pokud jste do teď koukal například na iMac, tak na iMacu budete vidět barvy na pohled líbivější.

  Momentálně jsem Koukal na iPad 11 pro s m1. Já chtěl ten nový MacBook Pro hlavně kvůli displeji, protože má tu mini led technologii a cena by měla byt úžasná.

  Honzo a teď upřímně, vy si chcete koupit počítač s největším výkonem který aktuálně jakýkoli notebook na světě nabízí, s nejlepším displejem na světě a s váhou 2,5 kilogramu + 350 gramů adaptér k tomu, abyste sledoval filmy? Sorry mě oobně to vůbec nedává smysl.

  Tak mě to taky smysl nedává, ale hrozne se mi líbí a to je pro mě hlavní.

  Naprosto vám rozumím. Mám to podobně. Nemusím 100% využívat overkill technologii, ale někdy má pro mě smysl tu věc vlastnit a těšit se z ní už jen proto, že ji mám někdy se na ní jen tak dívat. Jsou to vaše peníze a  že to nedává smysl jiným, neznamená, že to není dobré pro vás. Takže asi tak :-)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.