Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Zdravím a doufám, že nedostanu bídu, ale funguje Windows iCloud klient stále tak, že pouze stahuje celé složky dle roků? Něco jako synchronizace nefujguje, že? Díky za reakci.

  Použitím aplikácie Onesync je možné synchronizovať z mobilu čokoľvek, t.j. akýkoľvek priečinok s nastavením toho, ako ho chcem synchronizovať (udržiavať priečinky v mobile a cloude identické, resp. či sa jeden z priečinkov len doplní alebo sa z nich niečo vymaže).

  Co si z pusobeni na WIN pamatuju, tak download je automaticky a slozky s roky se vytvareli pouze pri spusteni manualniho stahovani.
  Obousmerny sync s iCloudem nikdy nefungoval. Na WIN to funguje formou zalohy. Coz je v jistem ohledu daleko prinosnejsi.

  Cca od začátku roku to už funguje jako cloud, tedy co smažu v iPhonu nebo na icloud.com, zmizí i z PC. Na zálohování to tedy už nejde používat :(
  Ovšem na promazání fotek v PC to nejde použít též, pokus o smazání končí hláškou, že ho poskytovatel cloudových služeb nepodporuje :( Právě jsem aktualizoval a je to pořád stejné. Co začalo po aktualizaci fungovat, je možnost synchronizovat hesla v klíčence s Edgem nebo Chromem. Teda aspoň už to jde v nastavení zaškrtnout, jak se to bude chovat ještě nevím.
  A do PC se stahují pouze JPEGy, přestože mám v iPhonu nastavený HEIC – pokud někdo víte, kde to přepnout, budu rád – proč koukat na dvakrát ztrátově zkomprimovaná data, že?

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější