Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ono by stačilo vzít iPhone po Čechách, podzim maluje všude krásně po místních lesích. Ale chápu, to by se člověk nemohl pochlubit snobstvím :)

  Jestli je pro vas Vzit zenu a vyrazit na krasnou podzimni dovolenou na kterou jezdime rok co rok snobstvi, pak je mi hodne lito vasi rodiny :-) ale budte v klidu, Ferrari jsem mel uz zazimovane, tak jsem jel na M4, tedy zadna snobarna :) at se dari kamarade

  Nechápu co je snobského na dovolené v Rakousku? Obzvlášť mimo sezónu. A pokud to tam má člověk rád?
  V Čechách je krásně, ale v Alpách je to úplně jiné, než na Vysočině…

  Fotí krásně… ale jak kdy!!!! Už se mi párkrát stalo, že na fotkach jsou zelene tečky…. prostě odlesk od ramečků . Jak na iP 12 Pro tak i na iP 13 Pro. Slunce trochu bokem.

  Pána Zavřela obdivujem za to, čo sa mu podarilo za tie roky vytvoriť, pridávam sa ku gratulácii ostatných komentujúcich. Keďže sa dlhodobo zaoberá technológiami, zaujímalo by ma, či sa občas pozrie aj na svet krypto a prípadne, či má nejakého favorita, v ktorom má pre tento cyklus aj investované (ak teda verí, že ešte cyklus pokračuje).

  Dobrý den G. díky moc! Zcela upřímně se v crypto absolutně neorientuji. Sice mě to láká, ale nerozumím tomu a nechápu moc celý ten svět takže zatím tam nemám ani korunu. Kamarád tam má nějaké nižší desítky milionů a věří tomu, ale je to holder, to znamená, že to bere jako něco v čem má peníze 10-15 let, což by mě upřímně nebavilo :) Takže s tímto bohužel moc neporadím :)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.