Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Jak to mohu aktivovat na Twist kartě? A aplikaci muj t mobile mám v nabídce balíček Internet 800MB s měsíční obnovou za 109,-kč. Na ten se akce také vztahuje?

  Můžu se zeptat, jak relevantní je informace o neomezených datech na prosinec? Nikde jinde než tady se o tom nepíše a ani na infolince t-mobilu o tom nikdo nic nevěděl..

  Tak jsem se taky nechal napalit, priste si prosim redakce lepe prectete podminky.

  “Vánoční neomezená data

  Vánoční neomezená data zdarma – jako bonus ke všem novým aktivacím (od 15. 11. do 15. 12. 2021) balíčků Mobilní internet Extra Nastálo 8 GB, 12 GB, 16 GB a 20 GB. Netýká se aktivací jednorázových balíčků Mobilní internet Extra a rekurentních balíčků Mobilní internet Extra Nastálo 1, 2,5 a 5 GB.”

  Zdravím, toto je poměrně zvláštní, jelikož mně byla neomezená data uznána i za balíček mobilní data extra, nikoliv mobilní data extra na stálo. Jen mi bohužel brzy vyprší platnost tohoto balíčku a rád bych zjistil, jestli se mi obnoví i ta neomezená data s dokoupením nového datového balíčku.

  Zdravím, neomezená data na prosinec jsem získal aniž jsem o této možnosti věděl. Bohužel mi datový balíček za tři dny končí. Obnoví se mi i data na stálo, pokud si do té doby dokoupím nový nebo je to omezené čistě jen do prosince? Děkuji.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.