Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Od updatu na TvOS 15 mi prestal jit ovladat zvuk pres dal. ovladac. Mate nekdo podobny problem?
  Chyba ovladace to nebude protoze po pripojeni sluchatek hlasitost ovladat lze.

  Mne prestalo s tvOS 15 fungovať ARC. Po zapnutí Apple TV 4K sa štandardne zapne aj TV, aj soundbar. Ten sa automaticky zapínal v ARC (HDMI) režime, teraz sa zapne len do HDMI, bez zvuku. Po prepnutí tlačidlom na soundbare na automatickú detekciu ARC naskočí. Stretol sa niekto s rovnakým problémom a má riešenie? Prípadne to vyriešil posledný update?

  také mi dříve fungovalo moje s TCL TV s HDMI AR. Bylo to super, jen jsem stiskl ovladač AppleTv a zapnula se sama TV. Najednou před pár měsíci přestalo fungovat. Zkoušel vyměnit kabely HDMI nic nepomohlo. Škoda, bylo to super.

  Mně stále nefunguje zvuk DTS, DTS-MA, DTS:X, True HD – Atmos, ani ho Apple TV 4K nepropustí do receiveru. Zkonvertuje to na nějakou prasárnu.

  Aha… ona to není chyba, ale je to funkce Apple TV!!
  Jdu teda přepnout na Nvidia Shield, tam funguje všechno :-)

  Před i po aktualizaci přestalo fungovat AirPlay na app O2 TV. Ostatní bez problémů (SledovaniTV, Voyo, iVysilaní atd). Občas se stalo i dříve, pokud jsem měl Homepod mini jako hlavní zvukový výstup, tak fungoval jen zvuk, ale restart nebo určité šachy s aplikací to vždy vyřešil. Teď jde už jen pouze zvuk a nic nepomůže. Ale tyto chyby budou spíše v aplikaci, protože ostatní funguje bez problémů. Tak že čekám, kdy se operátoři pochlapí azačnou opravovat.

  u mě to stejné. po update na iOS 15 uz mi nejede na O2TV obraz, pouze zuk. stejná zkušenost, předtím to občas blbnulo, ale vždycky jsem se s tím domluvil a obraz naskočil. ostatní aplikace krom o2Tv funguji, takže předpokladam ze je to bug od O2

  AirPlay u O2TV byla podivná vždycky. Jako jediná nefungovala s aplikací AirServer (appka umožňující zrcadlení na xbox a winodws), vždy po pár minutách provozu to spadlo… a bylo to 100% O2 aplikací. Něco divnýho je i na tom, že pořád není nativní appka o2tv pro tvOS.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.