Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  JÁ SPOKOJENÝ JSEM. Nízká cena, špičková kvalita obsahu (4K, DD, DA), velmi kvalitní produkce, žádná jiná streamovací to za tuhle cenu (1390-./rok) …. nenabízí.

  Také mám předplacené, teď již v rámci Apple One. Seriály jsou kvalitní (tvorba, děj, produkce). Těch pár filmů co tam nabízí také nejsou nejhorší.
  Samozřejmě cenově to odpovídá procentuálně níže např. Netflixu, ale tam se také nedá vždy nalézt kvalitně zpracovaný film, který by mi jen v HD co si platím. TV+ je ve 4K vždy.

  Pokud budou dále přidávat podobné seriály a filmy, tak se (snad) brzy vyrovná ostatním platformám co se množství filmů týká.

  Za mě super :) Jako vloni při rozjezdu to bylo rozporuplné, ale See nebylo úplně špatné (letos druhá řada super!), Servant taky super (2. řadu jsem ještě neviděl. Ted Lasso? To je absolutní špička, kterou málokdo překoná. Defending Jacob a Mythic Quest taky paráda. Letos nadace, Invaze… Jako já jsem zatím spokojený. Na množství sice nejedou bomby jako ostatní, ale celková kvalita si myslím, že je bomba. Navíc aplikace na Samsung televizi už podporuje i dolby atmos, takže k čemu kupovat Apple TV 4K :D V tomhle cenově i kvalitativně už teď mohou konkurovat. Netflix nebo Amazon, ok… Ale Amazon nejede Atmos, Netflix sice kvalitativně jede jako ATV+, ale taky za 2,5x vyšší cenu a také tam nečumím na vše, zatímco na ATV+ tak na 80% obsahu. A co si budeme povídat… Ta kvantita Netflixu je celkem průser, když na Zaklínače čekám 2 roky, Stranger things též a jistě to nejsou jediné příklady. U ATV+ to oproti Netflixu docela sypou (a ano, mám i netflix a amazon :D )

  Předloni, ne vloni. A byl Covid, tak se vše zdržuje. I Apple chtěl uvést druhé řady See nebo Morning Show už před rokem a má je až teď po dvou letech. Kritizovat za to jednu službu a u druhé dělat, že nemá stejné problémy, to by nebylo fér. :-)

  Ciste dle meho nazoru je Ted Lasso nejlepsi show, ktera se za poslednich par let v ramci streamovacich sluzeb objevila. Netflix samozrejme produkuje kvanta obsahu, ale poslednich par let se tam objevuji kvalitni serialy a filmy velmi zridka. Amazon Prime je nekde uprostred.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější