Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Co je na ceně 590Kč za profesionální čisticí hadřík z nanovláken ultradrahého? 🤔 Máte vůbec představu, kolik stojí profi utěrky na leštění supersportů 😉

  Taky nevim, co furt řeší. Když si koupim monitor za 80k, k němu iMac na kilčo a víc, za další kilčo macbook pro a ipad pro za 60,- tak fakt budu řešit 600,- za hadřík, který objednám rovnou s tím. Chudáci co si berou iPhone na splátky to budou řešit vždycky.

  To je jako kdyby si majitel Laborghini stěžoval na drahý servis a díly. Kdo má na PC a monitor za 200k nebude brečet kvůli 600 Kč za hadřík.

  Kdyz jsi kreten a vyhazujes prachy za prumerny smejd s logem „jablicka“ tak je pro tebe hadrik jako delany… Ja bych Apple nikdy nechtel. Kdyz jsme si skladal notebook od Apple, vysel me 2x draz nez vykonnejsi Asus, ktery jsem nakonec koupil. Apple je pro nabubrele egoisty, nic vic..

  No vidíš a zrovna já bych už nikdy neinvestoval žádnou korunu do nějakýho Aušusu se kterým jsem měl tu čest cca před osmi lety, kdy mu nezávisle na sobě praskly oba plastové klouby pod displejem a můžeš si tipnout, jak dopadla reklamace – ano správně mechanické poškození, reklamace neuznána. 🙂 Během jednoho roku to už byl rozpadlej stroj, kterej nešlo nikam přenést, raději jsem ho nechával na místě a po cca roce a půl putoval do elektroodpadu. Tenkrát to byly vyhozené peníze, které bych dneska investoval do 100ks nerozbalených Apple hadříků 😉

  Já nemám nic velkého proti Applu, problém jsou spíš uživatelé. Samozřejmě se mi nelíbí představa, že dám za telefon 20+k a výrobce mi řekne, že potřebuju hadr za 600. Ale proto si v první řadě nepořídím jabko. I naprosto neznalému uživateli se stačí podívat na cenu příslušenství, aby si rozmyslel, jestli si má ten novej iPhone na splátky brát, aby pak zaplakal. Navíc zrovna hadřík, který tu kvalitu očividně má je ještě dobrý, mě přišly spíše směšný ceny za držák na zeď pro monitor(či kompletní dotykový Mac, teď nevím jistě), nebo cena za kolečka k ultra drahému stolnímu Macu. Ale ve finále, kdo ty peníze dát může a dá, ten ať si je dá. Mě akorát irituje, jak si lidi, kteří prostě na telefon za 20k nemají berou půjčky nebo splátky, jen aby byli in. Ale to není nic špatného na Applu, trh (lidská blbost) jim to prostě umožňuje.
  Výrobky Applu mají rozhodně něco do sebe, ale kdyby jen tak nebyli někteří lidé, co na to nemají, tak blbí :)) Já jsem třeba vzal na splátky herní PC, ale tam se opravdu bavíme o tom, že dát dvacet nebo padesát je rozdíl. Pro většinu vlastníků iPhonu, co jsem poznal, neměl ten telefon větší význam než Android za maximálně pět tisíc, ale to už je boj každého zvlášť.

  Tak vesměs máte pravdu, ale hlavní cílovka budou nejspíš profíci, kteří si to jednak šoupnou do nákladů a druhak se jim to co nevidět vrátí. Na světě snad není jediný úspěšný DJ, který by používal PC s widlema jako primární nástroj. A těch profesí bude jistě spousta. Mluvím o soukromnících. Naopak korporáty jedou ve widlích. Ale korporáty nebudou úplně cílovka Applu. A pokud to je všude podobné jako v ČR (o čemž nepochybuji), tak firmy ani cílovka nikdy nebudou už jen proto, že apple prostě nechce dělat jeden iPad pro X uživatelů, kteří se na něm budou střídat. Já například v práci používám svůj iPad Pro a je to naprosto boží nástroj. Už vidím, jak dlouho by s těma jelitama ten jeden ipad vydržel :D

  Nevím, co se furt řeší, Tupperware má utěrky s MOC ještě dražší. Navíc – co je dneska 590 Kč? Když dneska pozveš borku na průměrnou večeři, zaplatíš stejně a ve výsledku nemáš nic.

  Jabko cinske soucastky cinsky shit za ty prachy fakt ne a hadr z microvlalna 30×30 stoji 80kc a nepotrebuju nanem mit nalisovane jabko fakt kokutci a jestli tu ma nekdo piditor za 200k leda tak kecy zhuby mate hovno monitor za 5-6k staci i na upravy fotek atd zatim co debil ma svuj piditor za 200k se smyslenou odezvou 2ms a myslisi jak nekoupil leda tak howno ste tupci hadr za 6stovek si kupi jen nznaly idiot stejne tak monitor za 200k trapne cele toto resit lamy

  Co mi na Apple vadí? Že jeho uživatelé velmi často říkají, že protože nějakou určitou věc se Apple rozhodl nepodporovat, nebo zakázat, nebo z nějakého důvodu udělat jinak a nekompatibilní s ostatními, tak uživatel se rozhodl, že ji taky nepotřebuje a přizpůsobí se a následně to i prezentuje jako přednost.

  Jako cena jejich výrobků mi taky přijde přehnaná. Asi tak dvojnásobně. Tu přidanou hodnotu vzhledem k těm různým omezením tam nikde nevidím.
  Ale já jsem zastaralé hovado, nejlepší systém je pro mě ještě W98 a v závěsu Xp…
  Kus hadru za pár set, to už je jen další ukázka skvělého vedení obchodní kampaně Apple mezi lidmi…

  Nevím proč tady všichni hejtujou APPLE, Ať jsi každý koupí co chce a na co má. Mám Iphone 8, když nebude stačit, další tel bude určitě od Applu. Mac Mini 2012 mi slouží cca 8 let, a to fakt nemám jen na surfování, další bude určitě Imac, radši došetřím než skládat něco na windowsu…. Hadřík bych si nekoupil, to radši dám ty peníze do S&P

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.