Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Vo väčšine fotiek má ľahkú prevahu iP13mini. Avšak spracovanie červenej plochy neporovnateľne lepšie zvláda iP12mini. Je to veľmi dobre vidno na fotke kde je ruža a na druhej fotke, kde je v obchode krabica s pomarančmi. Všimnite si, že iP13 tie plochy takmer zleje do jednej hladkej plochy bez štruktúry.

  Ano u růže je u třináctky přepálený červený kanál. U pomerančů bych řekl, že je fotka z třináctky jen hůř zaostřená, což nemusí být problém fotoaparátu.

  13mini foti akoby bol viac zoom.. napr to ovocie (banany, grepy), osobne sa mi viac paci ruza z 12mini, vseobecne vsak plati, ze za dobrych svetelnych podmienok je asi fakt jedno ci 12 alebo 13

  Myslím si, že rozdíly docela jsou. Třináctka líp ostří a je tam víc detailu a mám pocit, že za horších světelných podmínek trošku agresivněji aplikuje HDR, případně má lepší dynamický rozsah (fotky v obchodě).
  Každopádně je neuvěřitelné, kam kvalita foťáků v mobilu došla. Já už používám zrcadlovku jen tam, kde jde opravdu o kvalitu obrazu (makro, portrét, produktová fotografie). Pokud to není nutné, netahám se s tím.
  Zajímalo by mě, co si někteří, co říkají že si představovali lepší kvalitu u třináctky pod tou kvalitou představují? Větší omalovánky? Toho jde snadno dosáhnout v editoru.

  Proč jsem píší Cobolove? Už mě to vážně štve! Copak nemají slovenské stránky?

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější