Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Pri každoročnej novej verzii MacOS robím vždy čistú inštaláciu a všetko vždu šlape fajn.
    Aktualizácie macOS počas roka robím štandartne.

    Čistou instalaci dělám vždy jen jednou na každém zařízení a stejně tam obnovuji původní zálohu, když vyjde nová verze OS, tak normálně aktualizuji a nikdy jsem neměla žádný problém. Pokud někdo věří, že čistá instalace je lepší než aktualizace, budiž, ale v tom případě to chce udělat bez obnovení zálohy.

    Chci se zeptat jak velky je system na disku po ciste instalaci, respektive kolik zabiraji systemove soubory? Mam macbook pro 2013 a nikdy jsem cistou instalaci nedelal a slape to i tak neskutecne dobre. Jedine co nechapu je proc mi systemove soubory zabiraji asi 80gb. Treba by se to tim zredukovalo. Diky za odpoved.

    Kolik dat mas na icloudu? U me se tento udaj zaplneni disku nejakym zpusobem slucuje. Kdyz sectu obsazene a volne misto na disku, tak mi vychazi asi 140GB, pricemz disk mam jen 128GB. Pokud nebojujes s volnym mistem na disku, asi bych to neresil. Kdyby system potreboval pro soubory ci aplikace vice mista, tak je pravdepodobne, ze by si misto udelal smazanim nepotrebnych cash apod.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější