Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  apple fans cakaju dlhe roky na vylepsenie vdaka ktoremu apple watch vydrzia aspon tyzden bez nabitia a nie nejaky senzor cukru

  Přesně, taky čekám, kdy ten krám vydrží, alespoň 4 dny v tahu. Senzory mě nezajímají, stejně, jak potvrdilo mnoho nezávislých zdrojů, nejsou přesné ani s 50%!
  Mě by potěšila výdrž. Ale s tempem, jakým Apple AW upgraduje, tak tipuji, že akorát udělají opět jen pár kosmetických změn, jako nyní. Což je na druhou stranu dobře, člověk nemusí upgradovat alespoň tak často :-)

  A dalších X zdrojů potvrdilo, že jsou nejpřesnější na trhu a jestli tě nezajímají senzory tak není nač čekat a utíkej pro obyčejně sportovní hodinky.

  WTF? Niekoľko nezávislých zdrojov práve tvrdí opak, a tie senzory sú temer presné. Áno, odchýlka v tepe a podobne môže nastať pri behu, ale inak sú takmer presné. Tak neviem o čom píšeš.

  Otázka. Kdyby všechno šlo v pořádku-dostatek čipů, korona mírná neohrožující provoz a zaměstnance, testy a výrobní kapacity na 100% pak kdy je možné očekávat AW 8? Já jen že jsem si už naklikal IW 7 ale to si raději (jako začínající cukrář) počkám na ty funkce IW8. btw. pokud chce někdo hodinky co mu vydrží víc jak 4 dny bez nabití tak ať jde do jiných..Moje manželka má už 6 let dámské hodinky Citizen co se dobíjejí jen světlem co jí svítí na ten mrňavý ciferník…zatím baterku nebylo třeba měnit a prý ještě asi 10 let nebude třeba.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější