Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Tento nadpis je zivna poda pre hejterov.. a vo finale cely clanok viac ponasiera ludi, ako niekto realne pripusti, ze by tento waste mohol byt fakt.. eh

    Pokiaľ Apple nasadí pri Macbookoch face ID, tak verím že to bude bez výrezu, keď si zoberiem žeby použili presne modul z iphone to je možno 7mm, tak taký rámček okolo displaya určite prežijeme.

    Výřezu na iPhonu jsem se dlouho bál, i kvůli němu jsem upgradoval až na 13pro, a vůbec o něm nevím. Pokud bude nový Macbook umět pěknou černou, nebude mi výřez vůbec vadit, je spousta věcí, které lze nahoru schovat i s výřezem, v praxi to tak bude “vadit” jen v celoobrazovkovém módu, kde to ale zase vyřeší nevyužití plochy vedle výřezu. Takže bych to nebral jsko výřez v displeji, spíš jako rozšíření displeje o plochu vedle kamery ;-)

    Je to super zpráva, FaceID je nejlepší možné zabezpečení, jaké v současné době existuje. Ten malý výřez mi vůbec nevadí, alespoň se zařízení Applu lépe poznají 🙂

    Nesmysl. Nejbezpečnější je stále klasické heslo. Vzhledem k problémům, které se u faceID vyskytly (např. syn odemkl telefon matce) se rozhodně nedá prohlásit za nejbezpečnější metodu. Těžko říct, jak je to v porovnání s touchID. Čísla která uvedl sám Apple jsou poměrně zavádějící. Nicméně z praktického hlediska má za mě přihlašování obličejem na notebooku větší smysl, než u mobilu ( jelikož se odemkne, i když člověk nechce).

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější