Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Já upgradoval z S3 38mm na S7 41mm, rozdíl velikosti displeje obrovský bez nutnosti navýšení rozměrů nebo hmotnosti. To je super.
  Je to moje první setkání s always on displejem, trochu mi vadí to, že když pohnu zápěstím, tak se to hned aktivuje a zmizí aktuální aplikace, to bych potřeboval nastavit na nějaký delší čas neaktivity….

  Asi by zi pomohlo nastavit iny casu navratu na cifernik
  Aplikacia Watch -> Obecne -> tak v 2/3 je “Navrat na cifernik” a treba nastavit inu hodnotu ako vzdy :)
  Snad to je ono, pripadne sa tam daju na kazdu appku dat ine nastavenia

  Zatímco pro autora článku jsou AW7 spíše zklamáním, tak videa od odbornějších recenzentů mají odlišný nádech i závěr..
  https://www.youtube.com/watch?v=OPeWt9aMKpE

  Tak najít video, ve kterém jsou hodinky vychvalovány, umím za 5 minut asi desetkrát. Pokud byste si ale dal více práce s prozkoumáváním zahraničních recenzí, zjistíte, že kladné rozhodně nejsou.

  Kladné nejsou, protože většina lidí očekávala novější / hranatější design a z kosmetických změn jsou zklamaní. Ale když se na video podívám pořádně, tak novinky jsou znát. Displej je jasnější (čas 4:10) a znatelně větší (čas 5:03). Ale je pravdou, že změn je velmi málo.
  Já je za ty „pětky“ vyměním kvůli větší odolnosti a hlavně LTE – což je pro českého zákazníka největší změna. Nerezová LTE verze bude úplně jiné kafe než současné hliníkové „pětky“.. ;-)

  Mohu se jen ze zajímavosti zeptat, co určuje odbornost recenzenta? Pokud velikost, pak jej odebírá 750 tisíc lidí a to dělá obsah v angličtině pro celý svět. My jej děláme česky pro česko+slovensko a máme měsíčně 1,2- 1,4 milionu reálných čtenářů dle auditovaného měření Netmonitoru. Jinak obdivuju frajera, který dostane v 8:00 hodinky (dříve je nedostal, protože mu je Apple neposkytl na dřívejší recenzi) a za 2 hodiny vydá kompletní recenzi… tolik asi k jeho odbornosti…. celkem by mě zajímalo, jak lze za dvě hodiny otestovat celodenní výdrž.

  Díky za rozumné porovnání. Tak nějak jsem to i čekal. Mám ještě AW S4 a kromě always on displeje bych nepocítil změnu. LTE verzi vyloženě nepotřebuju a proč někdo ohrnuje nos nad hliníkem, to nechápu. Rozdíl je tam asi jako iPhone s jablíčkem na zádech a iPhone bez něj – jde jen o ten pocit. Praktický rozdíl žádný. Pokud jde o vizuální rozdíl, tak to už je věc každého jednotlivce, ale už u iPhonů řady 12 bylo vidět ten paradox – hliníková 12 vypadala líp než ocelová 12 Pro.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější