Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace a hry pro watchOS, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se ale může stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

5 Minute Journal: Self-Care

Do akce dnes opět zamířila zajímavá aplikace 5 Minute Journal: Self-Care, jejíž cílem je udělat váš život šťastnějším. V rámci tohoto programu si totiž budete zapisovat, za co jste každý den vděční, což vám obecně pomůže vás posunout vpřed. Zároveň se tak dá předejít depresím.

  • Původní cena: 129 Kč (Zdarma)

Video Teleprompter

Multiplatformní aplikace Video Teleprompter je skvělým pomocníkem pro vlogování, video prezentace nebo třeba produktová videa. S její pomocí můžete snadno skloubit natáčení videa s četbou scénáře, přičemž vaše Apple Watch báječně poslouží jako dálkový ovladač.

  • Původní cena: 429 Kč (Zdarma)

todo mate – widget, reminders

Hledáte nějakou vhodnou alternativu Poznámek a Připomínek? Jestli ano, mohla by vás potěšit dnešní akce na oblíbenou aplikaci todo mate – widget,reminder, s jejíž pomocí si můžete vytvářet například nákupní seznamy, seznamy s úkoly a další. Výhodou je pak automatická synchronizace mezi zařízeními, přičemž k vašim poznámkám se dostanete i z internetu. Potěšit dokáže i widget či aplikace pro Apple Watch.

  • Původní cena: 49 Kč (Zdarma)

Dnes nejčtenější

.