Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Návratnost takové investice je bohužel problematická.

  Jaká návratnost ?
  Na tohle není třeba NIC složitého – nakonec VŠICHNI tuzemští operátoři jsou „dcery“ nadnárodních operátorů kteří to dávno jinde povolili.

  Je to jen LENOST !!!!

  Tak si to spočítej.
  20 milionů Applu za službu, počet lidí, co si to aktivují max. 2.000 (nejspíš ještě míň) a měsíční cena za službu 100 Kč (dražší než TM nemá smysl být). Návratnost přes 8 let. Pokud by si to aktivovalo 1.500 zákazníků, je přes 11 let.
  Taková návratnost se žádné firmě nebude líbit, takže to není otázka business plánu, ale spíše marketingové strategie. A tu může mít každá firma jinou.
  Pokud má operátor na nějakém tarifu (zpravidla starším) takto malý počet zákazníků, tarif ruší, protože se mu nevyplatí údržba a vývoj. A to i s vidinou toho, že by všichni tito zákazníci přešli jinam.

  Tady nekdo slusne zaspal :-)
  Telefonica ceske o2 davno nevlastni, patri pod PPF (pani Kellnerove) a pouze bylo domluveno, ze si muze (nevim na jak dlouho) ponechat nazev O2.
  Z toho tak nejak vyplyva, ze rozvoj site bude drazsi nez TMO a VDF, kde se financni naroky rozmelni v korporatu.

  Tak to mě Vodafone napsal alespoň větu rozvitou :-)

  Podporu eSIM pro Apple Watch plánujeme a podnikáme veškeré kroky, které její využití v Apple Watch umožní. Požadavky výrobce na aktivaci a provoz vyžadují komplexní vývoj v našich systémech pro zajištění online aktivace a správy eSIM. Přesný termín spuštění proto v tuto chvíli říct nemůžeme. Děkuji Vám za pochopení.

  Tak přesně to samé jsem jako odpověď dostal také. Bohužel mám u VF docela dost dobrej tarif, a proto se mi nechce přecházet T-Mobile…ale kdyby to bylo „výhledově někdy v roce 2022 – chápej spíš začátkem 2023“, tak bych to asi zvážil.

  podle mne na tom moc nesejde, stejne to bude druha SIM a tedy jine cislo… na Watchky se tedy mozna oplati nakej nizkej tarif, tudiz je asi jedno od koho. Ty ceny budou temer stejny

  Na Apple Watch sa nedá nahrať iné číslo/sim ako je v iPhone ku ktorému sú napárované. To ako slovenský tak český provideri nemali vo svojich systémoch ani náznakom implementované´ čo prelomil český T-Mobile. Apple chcel po operátoroch niečo čo by som v 21. storočí považoval za samozrejmosť a to prevádzku jedného čísla na viac kartách súčasne. Viem si predstaviť mať ešte jednu SIM zabudovanú v aute a po nastúpení by som využíval priamo hw v aute a nie svoj telefón

  Chapu, ze psat koment ve 2:19 je nekdy narocny, ale nejdriv si zjisti jak presne AW LTE a implementace eSim funguje. A pak pochopis, proc jsem napsal, co jsem napsal.

  To shagy: to je úplném shit. Měl jsem to takhle, v autě jednu a v telefonu druhou se stejnými čísly. V tom autě jaks taks ale telefon bylo téměř vždy nutné odhlásit a přihlásit, jinak nefungoval i když signál měl. To ze to co dorazilo do auta se už nezopakovalo v mobilu byl jen detail.

  Delam ve Vodafone na manazerske pozici v dodavce novych technologii a eSim je planovana nejdriv koncem 2022… Nestiha se implementace hlavne kvuli spojeni a migrace UPC ktere probiha opravdu hruzostrasne pomalu a uz se zacinaji platit pokuty soudu za prodleni…

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.