Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Romane, jste jeden z mála, který fotí ještě normálně, na šířku. Nepochopím dnešní „módu“, kdy takřka všichni fotí telefonem na výšku a to i za cenu, ze foceny objekt se díky své šířce do záběru ani nevejde přičemž spodní třetina fotky je např tráva a horní třetina nebe…. Opravdu tohle nepochopím.

    Souhlasím s Mirkem. Jenom bych dodal, že už vůbec nepochopím proč většina lidí točí videa na výšku. Čekají, že jednou budou televize, monitory nebo snad i kino na výšku?

    z pohladu bezneho konzumenta clanku, fotky su pekne, nic ma na naich nevyrusovalo, viem ze iphone foti farby vierohodne a nepridava si ziadne efekty… Nezazil som sice ziaden ‚WOW‘ efekt, ale za mna skutocne pekny fotoreport.

    No jako zrcadlovka to opravdu zatím nefotí😄 velká skoda, ze nemá iPhone 12 a 13 víc než 12 MPX. Díky malému rozlišení jsou fotky kostičkované a plné šumu i při malém zvětšení na monitoru. A nedej bože když se fotí za špatných světelných podmínek. Přitom by jen stačilo dat tam čip alespoň 48Mpx… proto jsem 13tku nekupoval. Doufám že u čtrnáctky už se poučí

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.