Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Již někdy od iOS 13 v iPadech hapruje předčítač textu a náprava nikde. Jak to řeší nevidomí? Ukončuje se čtení textu třeba v půlce článku, nebo to přeskakuje odstavce a poslední odstavec přečte někdy 2x za sebou. Nepoužitelné.

    Na iPhonu jsem zatím iOS 15 nechal, i když teda to Safari je otřesné, ty panely jsou tak malé, že člověk na první dobrou prostě nevidí co je co. Na iPadu jsem se vrátil na iOS 14 hned, protože (opět) Safari, ale také absolutně nechápu, proč je najednou místo 6 ikonek jen 5 v řádku… oni vždycky vezmou něco co funguje, a absolutně to podělají, jako s iBooks…

    Já kvůli CSAMu chtěl updatovat až co možná nejpozději, ale usoudil jsem, že to stejně nemá smysl čekat na něco, čemu se stejně nevyhnu. Tak jsem minulý pátek updatoval na 15.0.1. Systém sice funguje dobře, nic nepadá, nic se neseká, baterka drží stejně.. takže v tomto ohledu si nemůžu absolutně stěžovat. Ale sakra.. Tam neni absolutně nic novýho! Největší změna je, že jsou tam zaoblené nabídky v nastavení a podle mě úplně zbytečně komplikovaný nastavení v režimu nerušit. Dokonce i ten 15sekundovej bug v Apple Music zůstal. Neskutečný..

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější