Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  To je všechno plánované dopředu. V horizontu dvou let skončí tyto pseudo sociální sítě úplně. To je jisté.

  Nemam sice soc siete, ale toto si fakt nemyslim ze skonci….mladez je uz tak zdementovana ze to by nastala apokalypsa.

  Proč mluvíte jen o mládeži? Sociální sítě nejsou jen o mládeži. Můj otec (75 let) je na Facebooku se svými kamarády z dětství a spolužáky z gymplu.

  Já (43 let) používám sociální sítě i několik hodin denně (LinkedIn, Instagram).

  Na sociálních sítích se dá najít a sledovat spousty zajímavého contentu a dá se tam dělat seriózní business. Vůbec nechápu tuhle Vaší asociaci, sociální sítě = dementní mládež.

  Prani je otcem myslenky, kamarade. Neskonci nic. Tak jak jste vy experti na vse predvidali krach Applu, Tesly nebo pad Bitcoinu. Vsichni chytrejsi mezitim nakoupili a vydelali. Vcetne me. Tak hezky kacer.

  Nevím kdy ale jednou určitě, spadne celej internetoví systém
  Trdtto byl Fsc. Inst. Wh…. A zítra to můzou být banky atd….. A dokážete si představit že nemůžete si jít vybrat svoje vlastní peníze?????………

  Doufejme, ale 2 roky je prilis brzo. Jeste to chvili potrva nez odroste generace co na nich vyrostla. Ale jiz nyni zustavaji napr.na facebooku hlavne geronti. Pro mlade je uz platforma prilis out.

  Není to jen doménou mladých, mě je 43 a sociální sítě mě baví hodně. Je pravda, že Facebook jsem odsunul do ústraní, ale strašně mě teď baví Instagram.

  1) Používám ho jako své fotoalbum zážitků a životních okamžiků (dost často si v tom „listuji“ zpětně a prohlížím si vzpomínky.

  2) Mám nastavené sledování profilů s návazností na mé zájmy a koníčky. Tím mi Instagram nabízí pořád nové a nové fotky s podobnou tématikou, která mě zajímá – tak jasně, občas je feed proložený fotkou, že si dal někdo z mých známých kafe ve Starbucks :)

  3) Mám zamknutý profil a followeři jsou jen má rodiny a blízcí známí, takže nemusím moc řešit, jakou fotku si můžu dovolit přidat, abych Tím zbytečně neohrožoval své soukromí.

  Za mě Instagram super.

  “Jarys”
  No vy tedy musíte mít smysluplný život. Co budete prosím vás dělat za dva tři roky až tyto sociálně sítě ukončí provoz? Maximálně zůstanou jen placené pro firmy.

  Romane svět se mění a bude se v následujících letech hodně měnit. Nic už nebude jako před Covidem. Tohle přeci musí být každému jasné. A kdo si ješte myslí že vše bude jako dřív, tak pro něj to bude tvrdý pád. Vzpomeňte si za dva tři roky co jsem tady psal. Všechno teprve bude postupně přicházet. Je to cílené a plánované.

  „Vladislav“

  Vy nekoukáte na TV? Vy nechodíte do kina? Proč by podle Vás mělo být prohlížení na Instagramu fotek, tématicky k mým koníčkům a zálibám mělo být méně smysluplné, než třeba sledování oblíbeného pořadu v TV???

  A co budu dělat, až tedy podle Vás za dva/tři roky ukončí Instagram provoz? (což je podle mého totální nesmysl) No nic, budu si vyhledávávat fotky třeba na Google – nebo si třeba přečtu knihu :)

  Mluvíte o změně světa po pandemii, ale právě online prostor bude ještě více využívaný, než do teď. Nevidím důvod, proč by snad měly sociální sítě končit, když právě ony umožňovali alespoň přenesenou socializaci mezi lidmi v době karantény a omezení pohybu. Online prostor naopak zažívá boom a přesouvá se do něj čím dál více lidí a firem.

  Mohu vas uistit ze v bode 3 vas pocit bezpeci je fiktivny

  Tak pochopitelně, když by se snad nějaký hacker tolik o mé fotky z mého běžného života zajímal, tak k nim nejspíš cestu najde. Můj bod č. 3 o zamknutém profilu byl myšlen tak, že ne každý Pepík z Horní Dolní se může podívat na to, že jsem zrovna na dovolené na Maledivách nebo že mi narodila dcera. ;)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější