Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tak já objednal hned v pátek u Iwantu ještě pred 14 hod a ve 14 hod mi pak přišlo potvrzení že mám objednáno. A hádejte …. Stále nic. Radost z nového telefonu už je pryč ….Kdy ho dostanu nikdo neví .

  Nechápu, proč ho nekoupis přímo na stránkách Applu. Pak mas skutečně garanci dodání.

  Já se loni spálil v Electro Worldu, kdy jsem se dočkal telefonu až v listopadu. Takhle už mám 13 Pro od minulého pondělí.

  Také jsem měl objednávku na iStyle (15.9.), ale nějak se na mě nedostalo :). A sehnat ho 24tého byla celkem bojovka, ale nakonec se podařilo v T-mobile ve večerních hodinách, kde ještě dost kusů měli. Takže dopoučuju kupovat přes operátory možná na některých prodejnách ještě nějaké kousky budou.

  Tak u 11 pro max bylo vše bez problému a teď k tomu bylo pouzdro zdarma , tak jsem bral od nich znovu . Prý je ale celkově málo 13 pro max 256 v modré

  Já sem objednával u iStore v době kdy měli uvedeno „Do týdne“, po týdnu mi , na můj dotaz, odpověděli, že dva týdny vidí jako nereálné. Jinak bych objednal na Apple.cz, ale tam se mi nelíbí platba předem, nechce se mi nechat ležet třicítku jen tak někde…Jinak 256gb MAX

  Nedostupné je dneska prakticky všechno, alespoň, že Apple dodržuje msrp a iPhony kvůli nedostupnosti nestojí o 100-200% více jako třeba grafické karty.

  Alza.cz objednáno 17.9. (odpoledne) a stále nic… Navíc mi v jejich app neustále co tři dny posouvají termín dodání… Dnes aktualizace na „Očekáváme“… Jako hnus :-(
  Kamarád co u Alzy objednal 17. hned ve dvě hodiny dostal telefon až min. týden ve středu…

  Objednano 24.9 v ALZE / 13Pro max grey 256 obratem zaplaceno a dodnes 4.12 nic nemam ani termin. Jen mi rekli na prodejne ze tenhle model od me objednavky do ted nemeli ani jeden kus.
  Na alze objednat apple , jak me mohla napadnou takova blbost.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.