Zavřít reklamu

Poslední dny je okolo očekávaných netflixových novinek velmi rušno, a to i díky festivalu Tudum. V tomto článku jsme se rozhodli sepsat ta největší oznámení a novinky, které souvisí s Netflixem. Pokud tuto videostreamovací službu máte předplacenou, pravděpodobně budete mít z mnoha oznámení radost i vy. Většinu informací přinesla facebooková skupina Netflix CZ + SK Fans.

La Casa de Papel – 5, série, 2. část

Už 3. prosince nás čeká velké finále v podobě pěti nových epizod poslední série La Casa de Papel. Pod odstavcem naleznete trailer.

Bridgertonovi – 2. série

O pokračování romantického seriálu Bridgertonovi se ví již dlouho. Nyní druhá série dostává trailer.

Sexuální výchova – 4. série

Netflix nedávno vypustil třetí sérii, která opět skončila otevřeně. Diváci se ale nemusí bát, že by čtvrtá série nebyla. Pokračování oznámili herci.

Vražda na jachtě – 2. díl

Na festivalu Tudum přišla řeč také na další díl komedie Vražda na jachtě. Pokračování oznámila Jennifer Aniston spolu s Adamem Sandlerem.

Stranger Things – 4. série

Trailer dostává také jeden z nejpopulárnějších seriálů vůbec. Na čtvrtou sérii si ale ještě počkáme. Netflix se zmínil pouze o roku 2022.

Vyproštění – 2. díl

Film Vyproštění nabídl dechberoucí akční scény. Akce bude pokračovat. Bohužel ale nevíme, kdy se tak stane. Netflix oznámil pouze nicneříkající „už brzy“.

Enola Holmes – 2. díl

Komu se líbil film Enola Holmes, může se těšit na druhý díl. Pokračování totiž oznámil Henry Cavill i s Millie Bobby Brown. Natáčení začne již brzy.

Emily in Paris – 2. série

Pokračování se dočká taktéž příběh o marketérce Emily. Nové díly čekejte už 22. prosince.

Cobra Kai – 4. série, trailer

Poslední den letošního roku nebude jen v duchu oslav. Na Netflix totiž dorazí 4. série seriálu Cobra Kai.

Zaklínač – 2. série, trailer

17. prosince se na Netflix chystá také pokračování seriálu Zaklínač. Netflix si přichystal na druhou sérii trailer.

Koruna – 5. série

Populární a cenami ověnčený seriál Koruna dostane 5. sérii, která na Netflix dorazí v listopadu 2022. Příběh britské královské rodiny tedy bude pokračovat.

Pán Tygrů – 2. série

Dokumentární seriál o chovu velkých zvířat se také dočká pokračování. A to už 17. listopadu.

Související články

Dnes nejčtenější

.