Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  S tou hloubkou 50 m bych to opravil, hodinky nejsou odolné do hloubky 50 m pod vodou.

  Zdravím, jaká je tedy podle vás správná definice? Tahle je přímo na stránkách Applu:

  This rating indicates a water resistance of 50 meters under ISO standard 22810:2010. Apple Watch may be used for shallow-water activities like swimming in a pool or an ocean. It is also safe to wear Apple Watch while showering or in a hot tub. However, the watch should not be used for scuba diving, waterskiing, or other activities involving high-velocity water or submersion below shallow depth.

  Je to stejné, jak u klasických hodinek – např. u hodinek, které mají označení WR200M (třebas CASIO G-Shock), taky neznamená, že jsou vodotěsné do 200m – je to údaj 20 ATM/20 BAR – lze použít na potápění do 40 metrů hloubky.
  Údaj WR50M je 5ATM/5 BAR – pro sprchování, vodní sporty a na plavání max. do 1 metru hloubky.
  Obrázkově znázorněno např. zde: https://francoisjewellers.co.za/wp-content/uploads/2018/07/Water-Resistance-Chart.jpg

  A text té stránek Apple.

  Apple Watch Series 7, Apple Watch SE a Apple Watch Series 3 jsou voděodolné do hloubky 50 metrů podle normy ISO 22810:2010. To znamená, že se dají používat u hladiny, například při plavání v bazénu nebo v moři. Neměly by se ale používat při přístrojovém potápění, vodním lyžování a jiných aktivitách, při kterých se dostanou do kontaktu s rychle se pohybující vodou nebo do větších hloubek

  Donutit je, řekl bych, docela silný výraz. Tato vylepšení, v článku uvedená, mohou uživatele spíš přimět nežli donutit. Nic výrazného z funkcí se nepřidalo, proběhl spíš „jen“ redesign. :-)

  Me by „donutilo“ kdyby udělali design co byl všude jako hotová věc a slibovaný senzor hladiny cukru v krvi který bych využil, který se kvůli nějakým sporům nakonec nedostal ☹️. No tak snad příští rok

  Třeba se pletu, ale až uvidí zákazníci v reálu displej, budou kupovat jak o život. Přijde efekt stejný jako u mobilů. Někteří (jako já) nakupují v kategorii mini – ale většina větší displej evidentně chce.

  Aw mají všechy ciferníky úděsné. Používám je už 4 roky, ale ani jeden se mi nelíbí. Chybí nějaký hi-tek, a fonty u digitálek, navíc bez vteřin, jsou hnusné, barvy aktivit odporné…. Jakoby to dělali hlavně pro děti, ale ani těm se to nelíbí.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější