Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Přesně tak, třeba si uvědomit co v tom výřezu vlastně Apple má a proč ho jiné značky nemají, třeba FaceID.

  Zrovna FaceID je v soucasne dobe spis za trest :-(

  Porad to faceID muzes vypnout, nikdo te nenuti ho pouzivat. A jak tu jiz padlo, s Apple Watch je to skvele (pokud myslim s nasazenou rouskou).

  Proste 3D scan obliceje nikdo jiny nema. Mam doma Androida, ktery rozpoznava oblicej a je to peklo… funguje tak v 4-5 pripadech z 10.

  Proč? Vy ještě nosíte roušku? A i kdyby, nemá to už nějak ošetřené, nějakým updatem?

  @maryn: Je to funkcni alternativa k reseni problemu s FaceID, pokud mas zakryty oblicej. Nikomu Apple Watch nenutim, nebo snad ano?

  Peklo kuli rouškám? On roušky ještě někdo někde nosí ? 😂

  Ano, například všude v Evropě ve všech potravinách, benzínkách a tak podobně. Pěkný den

  Milý Romane nechci se dohadovat ale posledních 5 měsíců ať jsem vlezl kamkoliv a že jsem za tu dobu prolezl spoustu míst a vše bez roušky a nikdo mi nic neřekl. A to počítám i ostatní země. Upřímnej ale budu , párkrát jsem byl upozorněn že by bylo dobře kdybych si roušku/respirátor nasadil ale s díky jsem odmítl a víc to nebylo řešeno .

  No kdyz je nekdo hovado jako vy. Az treba jednou budete vy potrebovat trosku ohledu, pomoci, tak Vas taky jen nekdo prekroci a necha vas chcipnout.

  Nekdy se do toho super Německa… jedte podivat…proti nim jsme tu nosili a stale dost nosime rousky jak vojaci, což není rozhodně spatne v tehle stale nebezpečné situaci hlavne iq slabsi by meli rouskovat porad. Oni take musi, ale dost na to kaslou a i proto jsou na tom již relativne dlouhou dobu hure jak my, ale to se nasemu belorusoukrajin seznam bulvaru nehodi o tom psat…

  Koukám, že se debata o iPhonu zvrhla do poněkud vulgární – u některých rouškomilů – debaty o ochraně před prachem, upatlanými, zaprskanými, na předloktí nošenými protiprachovými rouškami….JInak face ID funguje velice dobře, pokud jste si obličej nasnímali kvalitně – včetně brýlí – i tmavých. Pokud mě prudí, sedím-li u stolu a telefon na něm leží vedle a nechci ho zvedat – nebo se nad něj nahýbat, není jednodušší to vypnout pro tuhle chvíli.

  Spíš považuji za nešikovnou inovaci přesunutí tlačítka vypínání zhora na bok. Pokud mám zpanutý printscreen, mám stále co mazat po zamykání telefonu. Pokud bylo nahoře, při zmáčnutí proti němu nebylo žádné ovládací tlačítko a ta jsou hned dvě. Nemám tedy „pádlo“, ale 12 mini. To se dá ovládat jednou rukou, proto ho mám.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější