Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tak asi nevyplatí. Na druhou stranu iPhone 12 Pro se dá teď prodat za 20-22 tisíc, to pak stačí přidat 8-9 tisíc a máte v tom i novou 100% baterku. Já podle potřeby prodávám iPhone hned po roce nebo si ho ponechám na 2-3 roky a pak předám dál v rámci rodiny, kde dožije i 4 další roky, možná víc… Přece jen 2-3 roky starej iPhone s prodáva trochu hůř.

  Pred pár týždnami mi odišiel na onen svet XS MAX ,tak teda kúpil som 12 Pro MAX . Avška nakoľko som celkom sklamaný s 2 ročného updatu,idem do 13 Pro MAX… škoda že to XS MAX ešte somnou nevydržal ,zbytočne som prechádzal na tých pár týždnov na 12stku .

  Mně se vyplácí táhnout iPhone až na kraj životnosti. Nemám problém vyměnit baterii, pokud iPhone svižně funguje dál, případně poškozený display, obvykle jej posouvám níže v rodině, děti, příbuzní co jej chtějí po renovaci.

  Takto mám v provozu cca 10 iPhonů od modelu 5S nahoru a všem fungují k jejich spokojenosti.

  Díky tomuto způsobu použití vždy když kupuji, tak nejnovější a nejvýkonnější modely, které pak v provozu vydrží nejdéle.

  Roční náklady na provoz jsou pak minimální, neboť se snižují délkou doby v provozu.

  S jinou značkou by tohle nefungovalo.

  Dneska zná skoro každý někoho kdo je plátcem DPH a zařídí mu odpočet. Při nákup u Smarty/iWant/Electroworld je záruka na IČO stále 24m. Minulý rok jsem kupoval 12Pro bez daně za 24,7k, prodám za 22k a letos budu mít za 24k bez DPH 13Pro. Doplatek a finanční ztráta minimální.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.