Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ve všech bodech se s Vámi shodnu a přidám za mě další bod pro 13 Pro a to 3x optický ZOOM u fotoaparátu, kdy menší Pro není znevýhodněný vůči Pro Max a navíc přidává „trochu“ zoomu navíc.

  Nad tím jsem přemýšlel, jestli to tam dát nebo ne, ale když si pak uvědomíte, že někteří výrobci nabízí 100x zoom ( a ano je stále ještě jakž takž koukatelný), tak je to u Applu spíš smutné :(

  Jé, vy jste to vzal zase osobně, i když to tak nebylo vůbec myšleno. Buďte trochu nad věcí, vy v té redakci někdy reagujete na (nevinná) popíchnutí příliš hystericky :-)

  Mě se nejvíc líbila část o Fitness+. Krásní vysportovaní usměvaví lidé, na kterých je vidět, že jsou profíci každým coulem.

  Také se vším souhlasím, vylepšeních se za ten krátký rok objevilo dost. A na ZOOM 3x se už moc těším. Jen škoda, že konkurence je mnohem dál a když si vzpomenu, že už před 15-ti lety byly kompaktní foťáky se 4x až 12x ZOOMem, tak jsme stále v přibližování obrazu stále hodně v historii.

  Otázka je, jestli v reálu k nějakému nárustu výdrže vůbec dojde vzhledem ke 120Hz.
  Stačí se podívat třeba na ostatní výrobce, kde adaptivní režim moc nefunguje, kde se to přepíná v 99% času mezi 60-120Hz a 10Hz to nevidí ani z rychlíku a výdrž na baterii brutál klesá se 120Hz.

  Snad to bude mít Apple lépe pořešené a adaptivní frekvenci lépe zvládnutou.

  Osobně mě nejvíce zaujalo, jak u iPadu Mini bylo vychvalováno TouchID v zamykacím tlačítku a USB-C. Aby se poté přeskočilo na iPhony, kde vzhledem k plochým bokům mohlo TouchID klidně být, o USB-C nemluvě…

  HORE! ☺
  ..k tomu stále chybějícímu TouchID, jenž podle dnešní predikce Kua nebude bohužel ani ve 14kách 😞 : Proč dělat 2faktorovku jednoduše, elegantně a s FaceID i naprosto bezkonkurenčně, když to jde složitě 😲
  Jenže co by nám nacpali příště, kdyby si vše vystříleli hned v další iteraci 😎

  Jakou cinnost lze provozovat na 5G a na 4G je prilis pomala? Kdyz vemu v potaz nase datovy tarify s omezenim rychlosti na mene nez je 4G a nebo FUPy, ktery jsou okamzite pryc i na 4G?

  Přenos dat z iPadu někam do redakce například? Fotografií nebo videa, které si autor předem prohlédl na displeji iPadu? Jinak nevím ale já mám 200GB dat za 80€ včetně neomezeného volání atd. Samozřejmě 200GB plnou rychlostí a pak snížení

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější