Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Osobne je mi to vcelku jedno, ale ono dneska neni skoro nic, takze nejsou ani ty ajfoni no. Kdyz je jich vyrobeno malo, tak jsou logicky vyprodany, takze bych z toho hned nevyvozoval, jak se skvele prodavaj. Treba Fold3 je taky nedostupnej, minimalne na Amazonu 🙃

  Kdo chtěl a objednal hned, tak neměl problém získat doručení tento pátek. Opět se ale vyrojilo hejno vykuků co objednalo mnoho kusů a snaží se je teď přeprodat i s přirážkou 5000 Kč. Je to docela zhvadilost, když si člověk uvědomí, jak jednoduché je objednat mnoho kusů a poté nepřevzít zásilku nebo zejména při nákupu apple.com do 14 dní poslat bezplatně zpět.

  No klidně ať si je objednají v počtu 20 ks ale prvně si je zaplatí a pak čekají na případné nedočkavce

  Ano, stačí mít cash/kreditku. :D Jinak nemusí převzít zásilku, když neprodají předem. A vrácení během 14 dnů u apple.com bezstarostné, kurýr si pro iPhone bezplatně přijede až domů. Takže ano, mít na to žaludek, dělám to taky. Je to risk-free.

  Koupil jsem mini i pro. Výrazně lepší iPhone v nejbližších letech neočekávám, na druhou stranu očekávám dost velkou inflaci :-)

  Tyhle předobjednávky mi přijdou stejně trochu zvláštní. Nikdo ten telefon nezkusí, nikde se na něj nepodívám, ale dám za něj 30k. Jasně, můžu ho kdyžtak vrátit no. Určitě si počkám až bude na prodejnách, protože mě zajímá hlavně váhový rozdíl mezi iPhone 13 a 13 Pro a taky mě zajímá, jestli bude foťák u 13 Pro opravdu lepší a bude mít smysl si připlatit.

  Zítra budou recenze. A odpověděl sis sám, je to možné nepřevzít nebo velmi jednoduše bezplatně vrátit přes kurýra (apple.com). Pro mnohé lepší, než pak čekat do října/listopadu.

  S Covidem už se to vleče hodně dlouho, na PS5 čekání 8 měsíců, grafiky předražené. Udělal jsem si dvě předobjednávky Pro Max na CZC a Smarty přesně ve 14:00 s platbou při převzetí, tak uvidím, jestli se dočkám, druhou přenechám, ono to asi dneska jinak ani nejde, udělat x objednávek a počkat si, kdo doručí dřív, nebo jestli vůbec doručí…

  Na více objednávak bych u těchto autorizovaných prodejců nerad spoléhal. Největší jistota je jedna rychlá objednávka na apple.com, tam mám již potvrzeno doručení tento pátek a bez starostí.

  Já objednával ve 14:00 13 Pro na Alze, protože jsem ho tam měl o 650,- levnější, než v ofiko obchodě, tak uvidíme. Normálně bych to tak neprožíval, ale vytopil jsem před třemi týdny XS, nefunguje mi Face ID a zadávat všude kód je vážně na zlost.

  Já také, na czc.cz slevu 500 Kč, Smarty s cashbackem a kupónem cca 1500 Kč, za to bude nové pouzdro :)

  Já mám 6s a na upgrade už je nejvyšší čas, i když ten současný šlape dobře. Ale počkám si, až bude tady a na youtube pár seriozních recenzí, nemám kam spěchat.

  je vždy OVERWHELMING. Jenže u 12ek pak došlo na to, že očekávání Applu oba základní modely nenaplnily (nejen u nás i „díky“ pro mnohé jak nehorázně přemrštěným cenám, tak stále jen 64GB v základu). Ano, i 12ka bez přívlastku, byť mnohem lépe jak mini. Uvidíme, jak tomu bude u 13ek. Vzhledem u minoritnímu upgradu kamer (to stále stejně mizerné ultrašíro bez AF bude Apple v prodejích ve finále určitě mrzet) a i hodně malému posunu v dalších oblastech počítám očekávání opět nenaplní (tím spíše, když mají velmi těžkou konkurenci ve 12kách – potažmo stále i v 11kách – za konečně velice přijatelné ceny, jenž v resellerském kanálu navíc rozhodně nejsou konečné :). A to i přes letošní velmi zajímavé zlevnění, tedy u nás ;) Na každý pád z toho velmi pravděpodobně plyne, že v této kategorii dojde k nižšímu zisku na jednotku. Jestli ho v celkovém součtu doženou vyšší prodeje všech modelů, Proček především, to teprve uvidíme.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější