Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  iOS 15 je fakt dobře odladěný. Co mě ale vyloženě štve je to, že se vyhledávání Spotlight dá spustit i na uzamčené obrazovce. Několikrát se mi tak v kapse podařilo omylem vytočit náhodné kontakty. Zatím jsem nepřišel na to, jestli se tohle dá někde vypnout.

  Hm, namiesto chu*jovin v iMessage by mohli sudruhovia v Cupertine implementovat taku zakladnu vec, ako separatne zvonenie na kazdu SIM/eSIM kartu.

  Ono to ještě pořád nejde nastavit?
  Já teda mám na každou skupinu kontaktů (podřízení, kolegové, ostatní pracovní, rodina, kamarádi…) jiné zvonění.

  Na iPhonu se da menit zvoneni jen na cisla. A to jen predinstalovana. Davat tam vladtni je vopruz. Jde to, ale ne jednoduse. Clovek ale case zjisti, ze to je zbytecne hracickovani,

  Já bych uvítal nějaký redesign…například bych vrátil ty tečky na stav signálu místo toho co je teď…vím, že to jde udělat díky jailbreaku, ale do toho se pouštět nechci

  Fakt by me zajimalo, kolik procent uzivatelu tyhle tzv. „wow“ funkce vyuzije. Z meho pohledu je zajimavy jen ten adresni radek dole, ale je otazka, jak to bude v realu fungovat. Ze umoznili navrat zpet, hovori za vse. Google s tim kdysi taky experimentoval a nakonec z toho taky vycouval.
  Wow funkce by byla napr. implementace „trusted“ bluetooth zarizeni (napr. sluchatka nebo jakekoli BT hodinky nebo naramek), pri jejich pripojeni by bylo mozne odemykat FaceID i s rouskou. To by bylo wow a spouste lidi by to rozhodne ulehcilo uzivani telefonu na nekolik dalsich let.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější