Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tohle rozcarovani uzitecnych idiøtu je vzdy legracni.
  Divence bohuzel nedoslo, ze kecy o inkluzivite a rovnosti jsou dobre jako marketing, ovsem uvnitr korporaty jedou na zisk a vse co jej muze ohrozit musi pryc.

  Stejne je to i na narodni urovni. Inkluze a nonbinarove jsou fajn vata pro novinare, ale jakmile to politickym spickam zacne vadit, zbavi se toho, stejne jako celeho tohoto radoby progresivne-ekologicko-veganskeho postoje ve vterine.

  Jakmile s těmahle kecama progresivisti začali, tak se zdá, že každej druhej na světě je sexista, rasista, homofob, transfob a já nevim jakej ještě fob. Dneska je běžný že i černochy, kteří se nepodvolej ideologii v klidu označí za nenávistný bělochy. V jejich vymatlaným vidění světa jsou pouze oni ta nejdokonalejší stvoření a kdo neni s nima je proti nim. Tohle je rakovina společnosti. Přijde mi směšný, jak třeba kvůli jednomu psychicky labilnímu ječícímu jedinci na Twitteru dokáže kdejaká firma kompletně změnit rétoriku, vyhodit CEO a pak se ještě celej život omlouvat ze něco co se nestalo nebo za újmu, kterou nikdo neutrpěl. Je to směšný a bohužel se to této promilové menšině toleruje. Jsou jako dětičky ve školce.

  Radši se podívej na její Twitter, co všechno se v té prohnilé firmě děje. Nápověda: zdeleka nejde jen o progresivismus nebo sexuální obtěžování.

  A co takhle připustit možnost, že ó božská firma Apple není tak úplně božská a holčina prostě má pravdu a tohle všechno příkoří opravdu zažila? Ono to, že se káže voda a pije víno a taky že peníze nesmrdí ukazuje Apple denně. Začněme třeba u jeho působení v Číně.

  Gogousi, o to tunted nejde a ani to nikdo nerozporuje. Jde tu spis o to, ze tihle rvouni maji pocit, ze maji moc a neco se zmenilo. Nic se nezmenilo a zadnou moc realne nemaji. Jen obtezuji ty “dole”.

  Kromě toho řešila například to, že jí silně nevyhovují některá nařízení Applu, týkající se soukromí. Někteří vedoucí pracovníci Applu měli totiž v rámci těchto nařízení údajně přístup k datům, nacházejícím se na zařízeních zaměstnanců, a měli přístup také k jejich osobnímu Apple ID.

  kdyby jela na androidu, tak se jí to nestalo ;) všechno špatné je k něčemu dobré

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější