Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  No držím palce :) Na Alze jsem takhle objednával dvakrát a už nikdy více. Ani jednou jsem ho nedostal v první vlně. Třeba už se zlepšili, ale ofiko store je ofiko store. I třeba proto, že i v druhém roce záruky může jít člověk reklamovat do kteréhokoliv servisu a nemusí se tahat do Alzy. To se mi teď celkem hodilo, když jsem si odpálil foťáky na motorce.

  No bylo ještě několik týdnů před tím než se všude objevily ty zprávy, že to může být problém. Navíc na předchozí motorce jsem takle najel asi 14tkm a bez problému. Opravdu záleží hlavně na motorce. Reklamace úplně bez problémů a jako řekl bych, že bude i dál, protože jak se tohle dá dokázat? Nicméně teda používám držák od Quadlocku a nabízí k tomu tlumič vibrací. Ten jsem dokoupil a od té doby mám asi 2000km a všechno v pohodě. Uvidíme, co na to ta 13ka, protože já si odpálil foťáky u 11 pro a ta ještě neměla, pokud se nepletu, hw stabilizaci. A ta je náchylnější.

  Petr: ještě teď je doručení na ofiko 24., takže jich třeba nakonec bude dost a tak to bude v pohodě. V nejhorším to bude ponaučení pro příště. Alza ale i datart jsou v tomhle nic moc, ale zároveň to může být letos úplně jinak.

  Aj v druhom roku bola reklamácia bez problému. Dokonca v spomenutom obchode mám jednoduchší prístup k dokladu o kúpe ktorý chce autorizovaný servis.

  Tak doklad mám v emailu a v iwantu, kde jsem byl, jim to stačilo přeposlat. Ale jinak jasný. Pokud je Alza za rohem, tak proč ne. Spíš jde opravdu o to, že jsem měl dvakrát špatnou zkušenost s dostupností nového modelu a to i přesto, že jsem udělal objednávku okamžitě po otevření. To se mi u ofiko obchodu ještě nestalo. Kromě iphonů ale proti Alze nemám výtek. Nakupuju tam často a rád.

  To je blbost. Produkty koupené v ČR se bez problemu cele 2 roky daji reklamoval přímo u Česky servis. Mam osobní zkušenost s pobočkou Zlin a super a rychlé jednáni.

  Tak objednávka 2ks 13 Pro prošla asi na sedmý pokus až někdy po 15:00. Zkoušel jsem web i appku. Pokaždé to chcíplo na ověření platby, takže první várku už jsem nestihl :-/

  Zajimavé. Najednou se u všech Pro variant objevilo doručení 4-5 týdnů. Obzvlášť skokový nárůst u modré/zlaté varianty, které byly po celé odpoledne dostupné už příští pátek… Že by chyba v systému? Stalo se někomu, že mu zpozdili datum doručení? Nebo redistribuce, či záměrné předstírání nedostupnosti?

  Tobe dodatecne zpozdili doruceni? Ja mam stale v me objednavce 24. 9.

  Ne. Jen mě zaráží ta náhlá změna v dostupnosti u některých variant. Tak se ptám, zda se to nestalo těm, co objednali trochu později…

  Tak proste dosly pocty kusu, musi pocakt na dalsi dodavku – ono to nemusi byt tak uplne presne – radeji zacaly davat pozdejsi datum, coz ale nemusi jeste znamenat, ze dotycnym dojdou az tak pozde…..
  Tezko rict.

  Koupím si tě na vánoce PRO radost. Už musím tu chudinku 7mičku pohřbít do krabičky. Nedávno jsem zapl stařičkou pětku- nádhernou, zapínala se 2 hodiny, ale šlapala jak hodinky. Nějak si dnes už nedokážu představit používat něco jiného, než jabko. V práci jsou widle zábava, není liž pravda.Co mi ale neskutečně vadí, jsou ty aparáty vzadu, vzal bych je flexou. Zajímalo by mně, jestli se to někdy změní? Že by to bylo rovný, bez krytu. Ale je to jen telefon, tak je to fuk.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější