Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  První teorii bych veril, kdyby byla obráceně. Tzn. Hranaté by vyšly a co vyšlo teď by byla kamuflaz.

  A pak je tu čtvrtá teorie. Proč by Apple dělal v generacích skoky, když uděla jen krůčky kterého stojí méně peněz a vydělá stejne jako kdyb to byly skoky. Je to v první radě firma která chce vydelat.

  Je zajímavé, že kromě designu nové Watch7 nepřináší nic nového, kromě zvětšení displeje. Takže se mi úplně nezdá teorie – jak hranatý design byla pouze kamufláž. Osobně vidím problém s produkcí/kvalitou výrobního procesu. Navíc konkurence opravdu dnes dělá velmi kvalitně zpracované hodinky, takže pokud zákazníci budou lovit čím dál víc u jinde, pak nový design je jistota.

  je to s pravděpodobností jistoty takto:
  Plán Bé… https://youtube.com/watch?v=HdoHODCV1RE

  Info v tom videu podporuje i fakt, že zatím vše, co bylo/je z W7 vidět byly/jsou jen rendery. Celkem bych si/se vsadil, že je teprve horko těžko v potu tváře (po)tvoří…

  ..a vůbec mě nepřekvapí, unikne-li nějaký ten původní prototyp či zmetek/nepodarok z linky (je/bylo to řekl bych pro nemálo zúčastněných až příliš lákavé ;) , jenž se neměla „díky“ mizerné přípravě šanci pořádně rozjet… Uvidíme, zda za to někdo výše postavený zakuká :o)

  zarážajúce je aj zahájenie predaja niekedy na jeseň ani mesiac nič proste na jeseň
  pritom ostané produkty od 24.9 aj nový ipad mini pre úplne nový od všetko AW7 čip starý senzory staré jediná nová vec je displej tak prečo potom tak neskoro , vyzerá to ako plán B niečo sa pokašlalo na hranatej verzii tak ideme do plán B rýclo prekopeme výrobu AW6 ( za dva mesiace )zmeníme displej + jeden nový ciferník a máme novinku nasvedčuje tomu aj prezentácia ,

  Osobně to vidím na variantu, že relativně na poslední chvíli se objevil velký problém s HW, který nedovedli včas vyřešit, proto oprášili staré plány a jen maličko pozměnili design a přidali SW funkci detekce pádu z kola, ale nepřišli s ničím novým. Všechno, co předvedli, jsou vlastně jen kosmetické změny, co jde provést v krátkém časovém úseku, změna displeje pak odpovídá tomu, že původně plánované AW měli mít tento displej a oni proto upravili tělo AW 6, aby na to pasoval.
  Vysvětlovalo by to i proč se v minulých měsících objevily zprávy o zpátečnickém rušení homeoffice v Apple. Management, co má na starosti AW prostě zpanikařil, protože pozdě zjistil, že je tam problém a svedl to na homeoffice, aby obalamutil vedení, o kterém asi nemá moc vysoké mínění, a zachránil si své ctěné pozadí.

  Viděl bych to tak příští rok na větší zlepšení oproti dosavadním AW, protože na vývoj bude delší čas.

  Je možné, že se jim něco zvrtlo a nepovedlo, tak sáhli po záložním řešení, což jsou jen vylepšené verze. Taková firma má určitě vždy záložní variantu.
  Jen je divný, že k nim nejsou vydané technické specifikace.
  Vlastně ta prezentace na keynote vypadala, jako by o nich chtěli říct co nejmíň, respektive jen to co je jisté, že na nich bude stoprocentně. Třeba je tedy možné, že před vydáním ještě oznámí něco zajímavého uvnitř. A nebo ty problémy nevyřeší a nechají to tak.
  Uvidíme.

  To si právě nejsem úplně jistý, že měli záložní variantu, spíš mi to přijde jako nouzové řešení panikařícího managementu. Už navíc vyšly i první informace k HW a procesor je v těchto AW 7 naprosto stejný, jako v AW 6, žádný pokrok, což ale úplně nekoresponduje se zkušenostmi z minulosti, každý rok totiž tak nějak automaticky posouvají výkon o maličko dál a teď se to neděje. Baterie je také stejná, jen se má rychleji nabíjet, což je ale spíš opět záležitostí SW, kdy se prostě jen povolí intenzivnější využívání kapacity součástek. Vlastně by to i odpovídalo tomu prodlení s uvedením do prodeje, pokud by to totiž byl záměr od počátku, bylo by nějaké množství hodinek skladem a nic by nebránilo spustit prodeje společně s iPhone 13. Jestli se ale zadaly do výroby na poslední chvíli, tak se teprve skladové zásoby musí vytvořit. Když tak nad tím člověk přemýšlí, tak i to umístění v prezentaci jako by se snažilo, aby tak nějak hodinky zapadly a pokud možno se o nich moc nemluvilo.

  Až čas ukáže, jestli se pletu, ale indicie napovídají tomu, že to asi takhle nějak bude a příští rok se máme opravdu na co těšit :-)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.