Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  V tabulce u watch 7 máte asi chybu beru to dle vašeho nedávného článku : Co se týče výkonu, tak jsme se nedozvěděli prakticky vůbec nic. Podle posledních dostupných informací však Apple nejspíše využil čip S6, který je součástí loňských Apple Watch Series 6. A je nutné zmínit, že čip S6 je poté pouze přejmenovaný čip S5 z Apple Watch Series 5. V tomto ohledu tedy žádnou revoluci nečekejte. Kromě výkonu nevíme nic ani o oficiálních rozměrech, váze, rozlišení displeje.

  Čip S6 není přejmenovaný S5. Pletete si to s S4 a S5, tyto dva konkrétní modely byly pouze přejmenovány. Avšak máte pravdu, že v nové generaci bude nejspíše již zmiňovaný S6 čip, který je o 20 % rychlejší než S5.

  diky za odkaz, vazne zajimave, a celkem to sedi, takze novy design muzeme ocekavat az pristi rok

  v tom videu podporuje i fakt, že zatím vše, co bylo/je z W7 vidět byly/jsou jen rendery. Celkem bych si/se vsadil, že je teprve horko těžko v potu tváře (po)tvoří…

  nepřekvapí, unikne-li nějaký ten původní prototyp či zmetek/nepodarok z linky (je/bylo to řekl bych pro nemálo zúčastněných až příliš lákavé ;) , jenž se neměla „díky“ mizerné přípravě šanci pořádně rozjet… Uvidíme, zda za to někdo výše postavený zakuká :o)

  Tak člověk nejspíše vezme AW6 na milost, protože na co kupovat nový model? Jen kvůli většímu displeji? To je zbytečný a nebo doufat, že moje AW3 ještě vydrží rok. Poslední dobou jak se totiž více namočí, tak si tři dny dělají co chtějí. 😱

  Podle mě zapomínáte, že hlavním důvodem pro přechod na AW7, bude v ČR dostupnost LTE, tedy eSIM. Ano AW6 tuto funkci už mely, ale nikdo je reálně nekupoval s tímto provedením. TMCZ spustil podporu pro AW před pár měsíci a ti kdo tuto funkci chtějí využít, většinou počkali na AW7.

  „A pokud se ptáte, zdali byste si měli Series 7 pořídit, tak záleží, jaké Apple Watch nyní vlastníte. Hraniční v tomto případě osobně beru Series 4 nebo Series 3, kde už můžete pozorovat nějaké chybějící funkce, například Always-On, společně s menším výkonem. Vlastníte-li Series 5 či Series 6, tak nové Series 7 podle mě za upgrade úplně nestojí – tedy pokud se vám vyloženě nelíbí nový design a vše okolo“

  přesně takové závěrečné resumé ohledně upgrade ze starších řad jako v posledním odstavci mi chybělo u článku „Kompletní srovnání: iPhone 13 Pro (Max) vs. iPhone 12 Pro (Max)“ ;)

  Váhám ohledně Apple Watch. Nemám žádné a chystal jsem se koupit S7, ale nejsem z nich úplně nadšený…

  Úplně na ně nespechám a klidně i rok počkám, tak se chci zeptat – jaká je vaše domněnka ohledně S8? Jedná se mi konkrétně o výdrž baterie, ta mě aktuálně nejvíce odrazuje. Je reálné, aby příští generace měla plnohodnotnou výdrž 2 dny? O delší výdrži je myslím nesmysl diskutovat… :)

  Nemáte-li žádné, tak si je kupte. Nabijení 1x za den neřešte. Reálně i dnes vydrží den a půl. Jestli je nepotřebujete během spánku, tak už vůbec to neřěšte. Dáte si je večer na nabíječku a ráno nasadíte. Já když večer zapomenu, tak ráno je hodím na nabíječku a než odcházím z domu, tak jsou na celý den nabitý. 👍

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.