Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Pokeca s vama nekdy i nejaky host nebo jiny clovek z redakce?🤠

    Když my to fakt věřte nebo ne, děláme jako FaceTime hovor, jen to samozřejmě nahráváme na externí mikrofon a je to spíš taková naše zábava než něco, co mylsíme nějak seriózně. Pár tisíc přehrání to vždy má a to nás těší, ale hosta? Navíc sorry, ale ani se moc nějak nikoho na nic ptát nechceme :)

    Podcast supr. Jen odpověď na to co jsme očekávali od Apple Watch 7. Je to zmíněna změna designu. A spoustě lidi by pak ani nevadila např absence novych senzorů nebo jiného vylepšení. Hodinky měly být v designu iPhone řady 12 a 13. Jen se ptám…… co proboha Apple celý rok vyvíjel ?????? Jsem opravdu zvědavý jaké budou prodeje novinek. iPhone 13 pro max si koupím jen proto, že moji 12 pro max jsem slíbil manželce. A mám AW4 na které mám už kupce ale teď hodně váhám s koupí AW 7. Celkově asi největší zklamání za posledních 5 let.

    Pánové, a co konečně začít dávat podcasty na Apple Podcasty? Už bychom to vážně ocenili, dohledávat to přes web je dost nepraktické 🙂

    Michale můžeme ale upřímně na webu jednou kliknete myší v menu na tlačítko podcasty, podruhé kliknete na přehrát podcast…. to je méně kliknutí než v Apple Podcasty :)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější