Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Hahaha to jsou v podstatě 3%, no tak to se zase napakujeme. Škoda jen toho převodu z amerických cen, kdy 1 $ = 1 € a k tomu přihodíme 21 procent daň v Evropě. Takže evropská cena je v podstatě o skoro 40% vyšší. Nádhera. Btw jsem uživatel docela hodně Apple produktu, ale tato cenová politika mě vytáčela vždycky.

  To je tady pořád dokola!
  1) cenu máš uvedenou v USA bez daně, to každý, kdo v USA byl ví. Je to z toho důvodu, že v každém státě máš rozdílnou výši daně.
  2) v USA máš na produkty jen roční záruku, v ČR máš dvouletou.

  Takže pokud koupíš telefon v USA, připočítáš lokální daň + dokoupení 2-leté záruky + CLO při dovozu do ČR (pokud to tedy neprovezeš na černo), tak ten rozdíl v ceně tam sice možná je, ale už ne nijak markantní.

  Pro některé komentující to očividně dobrá zpráva není a raději by chtěli iPhone zadarmo. Zajímalo by mě, jestli v práci taky dělají zadarmo.

  Ještě aby byl dražší…. Prostě rozdíl od minulé generace 00 nic… Tolik hw vylepšení, které mohl Apple použít, ale úmyslně nepoužil aby měl co dělat za rok. Z jedné strany skvělé výrobky, z druhé firma řízena ze 100% marketingem.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější